Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmasnak tartod az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmasnak tartod az ilyen pasit? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

A fiú tudja hogy tetszik a lánynak,de nem akar tőle semmit.Viszont hitegeti,mosolyog rá,flörtöl vele,hogy ne bántsa meg,mert sajnálja.Ha a lány közeledik felé akkor visszautasító,azonban folytatja a kis "játékát."

Velem is és a környezetemben is előfordult már hasonló eset.


2010. júl. 29. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igazi alfahím.
2010. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő ilyen. Valószínűleg nem is fog.
2010. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elég idegesítő tud lenni,amikor az ember nem tudja,most hányadán áll az illetővel.
2010. júl. 29. 17:43
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a véleményeket
2010. júl. 29. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Velem se fordult elő ilyen. Igen szánalmasnak tartom valami szinten, de őszintén szólva a lányt is kicsit, hogy azután még eltűri, hogy egyszer már megcsinálták vele és utána még, még, még... Meg kell mondani a frankót.
2010. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amikor észrevettem a pasin hogy jelez felém,kezdeményeztem,elmondtam az érzéseimet,mert tetszett.Gyakorlatilag nem reagált,közömbös lett,de azért jelezett felém továbbra is.Azóta nem érdekel a srác,mert valamilyen szinten hülyét csinált belőlem.
2010. júl. 29. 17:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem a szánalmas a jó szó rá. Szerintem gonoszság inkább:) De egy ilyen pasi legyen a legnagyobb bajom az életben és boldog leszek :D
2010. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem is ez legyen a legnagyobb gondom az életben:D Csak azért felbosszantott...amikor látványosan kerültem a fickót,akkor tepert,nem értette,mi a bajom.Ha flörtöltem akkor meg szinte menekült.Igazad van,gonosz:D

Köszi mindenkinek

2010. júl. 29. 17:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne haragudj, nem azért mondom, hogy rosszul essen, de ez tipikus helyzet/viselkedés: nem akar a srác semmit, de azért imponál az önbizalmának, hogy látja, mennyire bejön a csajnak. Legyezgeti a hiúságát...

18/L

2010. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én úgy lennék vele hogy ha nem akarok semmit egy lánytól,de tudom hogy tetszek neki akkor vagy megmondanám neki a frankót,vagy nem mosolyognák rá,inkább kerülném,nehogy a lány félreértse és beleélje magát.De ezen az eshetőségen én is elgondolkodtam.
2010. júl. 29. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!