Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanátok a párotok mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanátok a párotok mellett ha börtönbe kerülne?

Figyelt kérdés

Ez persze elméleti kérdés.

Nem gyilkosság, nem drogkereskedelem.

Például több milliós adócsalás miatt 3 év letöltendő börtönbüntetést kapna. Minden a te neveden lenne, több lakás, autó, nyaraló vidéken. Nem vagytok házasok, illetve nincs bejegyzett élettársi kapcsolat.


2019. ápr. 11. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mivel azt jelentené, hogy nem ismerem eléggé, hazudott hosszabb ideig, mivel tudná, hogy S bűnözést nem tolerálom.
2019. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én ki, ha tényleg nincs gyilkosság, agresszió, drog és egyéb mocskos dolog a háttérben-habár egy ilyen ember nem lenne a párom-.

Ha viszont enyhébb dolog lenne, esetleg félreértés és nem bünös valójában, akkor kitartanék.

2019. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert nem egyenes ember. És akkor nekem is hazudott, legalábbis eltitkolt magáról elég sok mindent( hiszen ha tudtam volna, nem is lett volna a párommá). Pláne nem áldozok fel éveket az életemből arra, hogy egy olyan emberre várjak akit igazán már ismerni sem fogok, mire kikerül, mert évek alatt rengeteget változik az ember.
2019. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha erőszakos bűncselekmény miatt, akkor nem. Ha költségvetési csalás miatt, akkor meg azért nem, mert béna volt és lebukott.
2019. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

"Például több milliós adócsalás miatt 3 év letöltendő börtönbüntetést kapna. Minden a te neveden lenne, több lakás, autó, nyaraló vidéken"


Ilyen esetben a közeli hozzátartozók körül is körbenéz a NAV és igazolnod kell, hogy miből szerezted a vagyonodat. Ha ez nem sikerül, akkor cs*szheted a nyaralódat meg a többit.

2019. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem adócsaló sem kéne, megvetem a becstelen embereket. Csak abban az esetben tartanék ki, ha ártatlanul került börtönbe
2019. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eleve nem állnék össze olyannal, aki nem tisztességesen, bűnözéssel keresi a kenyerét, ezért a veszélye se áll fenn, hogy ki kellene mellette tartanom, amíg ő börtönben ül. Pláne bűntársa nem lennék, hogy az én nevemen legyen a lopott holmi, ami miatt őt leültették.


Persze álszentek se legyünk, Magyarországon az adócsalás szinte bocsánatos bűn, amit szinte mindenki elkövet, akár rendszeresen, akár alkalomadtán. Nem sok embert láttam még, aki adózna pl. lakás bérbeadása után, vagy aki követelte volna a piaci árustól, autószerelőtől, fodrásztól, villanyszerelőtől a számlát vagy nyugtát. De ilyen kis stiklikért nem is szokás évekre leültetni valakit. Ha ki is derül, jól megbírságolják, szépen kifizeti az akár többmilliós tételt, és minden mehet tovább.


Elméleti kérdésre elméleti válasz. Ha évekig együtt voltatok a pároddal, együtt élveztétek a nem tisztességesen szerzett jövedelmet, a te neveden van a lopott holmi, amiért a párod lecsukták, akkor legyen benned annyi betyárbecsület, hogy megvárod a párod. Gondolj csak bele, ha téged csuknak le, és mire kijössz, elhagy a párod és lelép a lopott holmival. Se párod, se pénzed, tulajdonképpen a semmiért ültél.

2019. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!