Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kivancsi vagyok mi a velemenyetek az alabbi dologrol: adott egy ferfi az eletemben,akivel mar tobbszor voltam randizni. Igazsag szerint teljesen beleestem a sracba. Nemregiben szexre kerult a sor , es teljesen “kiabrandultam”, persze o meg mindig nagyon tetszik,imadok vele lenni, de sajnos a meretei abszolut lelombozoak, egyszeruen annyira kicsi hogy nem is erzem. Egyaltalan neki jo lehet igy a szex? Probalok tullendulni ezen az egeszen ,nem foglalkozni vele, sokkal fontosabb h meglattam benne egy tars szerepere alkalmas embert, de egy kicsit zavar megis.

Bele lehet ebbe “nyugodni”? Nektek volt mar hasonlo tortenetetek? Mi lett a vege ?


2020. máj. 18. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora lehet az a lelombozó? Puszta kíváncsiság.
2020. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem volt nálam mérőszalag :D de ránézésre is már lelombozó volt sajnos, talán 10 centi lehetett
2020. máj. 18. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh, köszi a választ. Akkor az tényleg valamivel átlagon aluli. Sajnos azt neked kell tudni, hogy így is megéri-e, de nem hinném hogy jó lenne mellette folyton más, nagyobb férfiakról álmodozni.
2020. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam belenyugodni. Korai magömléses is volt mellé. "Kompenzálta" mindkettőt orállal, de hiába... Pedig nagyon jó ember és egész helyes, vonzó férfi, szóval nekem is nehéz volt elengedni. Akkor sikerült, amikor már rossz érzéssel gondoltam arra, hogy x nap múlva megint találkozunk és szexelni "kell". Tudtam, hogy ezen a ponton már nincs értelme erőltetni, és hogy nekem innen már biztosan nem fog tudni visszatérni a lelkesedésem.
2020. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:( nagyon oda vagyok pedig érte, de nem tudom mi lenne hosszútávon.

köszi 4es, és ő totál élvezte veled az együttlétet? Én nekem nagyon fontos hogy a másiknak jó legyen, de nehezen tudom elképzelni ha én nem érzek sokmindent, akkor neki elég szűk vagyok... Bár úgy látom rajta h szereti velem. Bocs a megfogalmazásért , de ez van, máshogy nem tudom leírni

2020. máj. 18. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj kérdező... azért egy hapsinál elég egyértelmű jele van annak, ha élvezi. Ragad a hajad/hámlik az arcod? 🙄
2020. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy pasi élvezi az együttlétet egy nővel, attól függetlenül hogy mekkora van neki. El tudunk élvezni, csak húzogatni kell nekünk....előjáték sem fontos, föl all és mehet.

A lányoknál már egészen más , nagyon fontos a hosszú előjáték , különben a lány nem izgul föl/ v tágul kellő keppen.

Ezért fontos a méret!!!

Ahogyan mondod te érzed hogy mekkora van benned, akar bekötött szemel is meg mondtad volna.

Szerintem az életben nagyon fontos a jó és kielégítő szex, különben az egyik fel félre fog csúszni, ebben az esetben te.

Persze nem mondom hogy senkinek nem felel meg a 10 cm, de durvulni, jót dugni nem fogtok együtt.

2020. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon furcsa, hogy nem érzel semmit; a női nemi szerv legtöbb idegpontja az első pár centiben található. Gyanítom, hogy nem csak rövid, vékony is.

Ne áltassad magad, ha már most ekkora probléma számodra, később még nagyobb lesz. Ha így marad, borítékolható a megcsalás. Beszélj vele róla. Inkább sértsd meg és menjen el, minthogy több év rossz szex és megcsalás váron rád.

Lehet más módon is szexelni, szerintem ha tudja, hogy ez a helyzet és érdekli, hogy neked jó legyen, nem fog megsértődni. Behoztok játékszereket vagy az orális, ujjas játékát fejleszti tökélyre.

2020. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!