Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihűlt a szexuális életünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt a szexuális életünk. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éve vagyok együtt a barátommal, elég korán elkezdtünk szexuális életet élni (mindketten egymással veszítettük el a szüzességünket), de 2-3 hónapja egyáltalán nem szexelünk. Mivel nekem az utóbbi időben már nem kellemes, csak fáj, annyira, hogy már nem is kívánom. (Az elején is fájt, de annyira jó volt és kívántam, hogy ez legyőzte a fájdalmat) Most sem csinálja másképp, mint akkor, nem tudom miér lehet. Néha próbálkoztunk mostanában is, de annyira kiszáradtam, hogy utána borzasztóan fájt. Eddig nem volt ilyesmi probléma. A sikosítot nem kedvelem, csak rossz érzést okoz. Inkább már nem is próbálkozunk, csak néha orál, illetve "kézimunka" gyakran. Arról nem is nagyon beszélünk, hogy így kihűlt a szexuális életünk. Ezelőtt kb 10-szer lehettünk együtt. Mit csináljak?

18 éves lány


2008. nov. 24. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem ugy tunik, hogy a ti szexualis eletetek sosem volt jo, csak uj dolog volt es azert tetszett nektek. Ha akarsz segiteni a probleman, akkor csak ti tudtok valamit tenni, mi nem. Meg kell mondanod a baratodnak, hogy ez neked nem jo, el kell menni valahova egy hetvegere, vagy otthon maradni es csak egymassal foglalkozni. fel kell izgatnia teged, ugy hogy te vezeted, mondod, neki, hol jo es hogyan. Nem csak durr bele szex, csak ugy kenyeztessetek egymast es csak miutan mar nagyon akarjatok, akkor szexeljetek. Beszeljetek errol, mert maskent csak nyomorogni fogtok egymas mellett.
2008. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 'kézimunka' során rendesen nedvesedsz? Ha igen, és már bőven nedves vagy - utána jöhet csak a behatolás.


Az az érzésem, hogy valahogy eltűnt a vágy belőled... aztán ez egy önerősítő folyamat.

Valahogy ki kell lépned belőle, mert így nem lesz jó.

Vagy kézimunka, vagy valami más (izgalmas helyzet, pl.) - vagy a kapcsolatnak van vége.

2008. nov. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kézzel ki tud elégíteni rendesen, de aközben sem kívánom :S
2008. nov. 24. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!