Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfog sértődni? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog sértődni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hete vagyunk együtt, ő 22 én 19.

Most lesz a szülinapja, csak hogy a legjobb bnőmnek is ugyanazon a napon lesz. meg fog sértődni a barátom, ha nem megyek el? :S nem akarom, hogy emiatt haragudjon, vagy megcsaljon vagy ilyesmi... a barátnőm mégis fontosabb, több éve ismerem már..


2010. júl. 29. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tartjátok egy helyen? O =)
2010. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha valameddig lennél a barátnőd szülinapján és utána átmennél a barátodéra?

Szerintem így senki nem sértődne meg.

Bár te ismered őket.

De szerintem a barátnőd, ha tényleg jó barátnő, úgyis meg fogja érteni, hogy részt szeretnél venni a barátod szülinapján is.

L/23

2010. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ennyit érsz.

elöször a pasidhoz kéne menni

2010. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy rádjött a cifrafo$ás és így nem tudsz elmenni a barátnődére. A pasiddal meg maradj otthon...

Am remélem, hogy csaj vagy.:S

2010. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egyikre se menj el :D
2010. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ja csak barátom bulija 30km-re lesz..
2010. júl. 29. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem kötözködésképpen, de 30 km még tömegközlekedéssel is max. 1 óra, ha jól számolom.

Úgyhogy még mindig tartom, amit írtam :).

L/23

2010. júl. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, így fogom csinálni.köszi :)
2010. júl. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!