Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet sértődni az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet sértődni az alábbi dolgon? Ti szakítanátok a pasitokkal emiatt?

Figyelt kérdés
Szóval a pasim szokta mondogatni hogy szép vagyok stb. Azt mondta valamelyik nap hogy én lehetnék szeged szépe (ugyanis ebben a városban lakunk) és még azt mondta hogy ha ő lenne a szépségversenyen a zsűrielnök biztos én nyernék. Ezen én tökre kiakadtam. Oké csak bókolni akart meg nem is szándékoztam semmi szépségversenyen indulni meg semmi ilyesmi. De tök rosszul esett hogy csak akkor nyerhetnék ha ő rajta múlna. Már azon gondolkozom hogy szakítok vele.
2011. jún. 28. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nevetséges vgay-.-

az én barátom hájasnak hív, ráncosnak stb. viccel nem gondolja komoyln

amita a te barátod mondott, azt meg csak jónak szánta, nem ekll túlkomplikálni a szavait...

2011. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úúristen...te hisztis p*csa...a barátod csak dícsérni akart, és tudatni veled, hogy neki te vagy a világon a LEGSZEBB..... hát szakíts vele, mert jobbat érdemel nálad a barátod!
2011. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pff istenem ez szánalmas.. tudod h másoknak mit mondanak a pasijaik???? sztem ha elmondanék neked pár dolgot akkor kiakadnál inkább verd pofán magad hisztis picsha
2011. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem értitek, hogy ez alapján amit mondott hogy ő lenne a zsűriben akkor én nyernék ezzel azt akarta szerintem sugallni hogy nem vagyok szép mások szerint és ez rosszul esett.
2011. jún. 28. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy..maradjunk annyiban.
2011. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egy b*rom vagy.
2011. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem ezzel ő azt akarta sugallni h h számára te vagy a legszebb.És te vagy aki rosszindulatú ha ezt úgy értelmezted h mások szerint nem vagy szép..Ez ugyanis a barátod szókiforgatása.Most már leesett?
2011. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattatok. Picit érzékeny vagyok a külsőmmel való témákra mert kisebbrendűségi komplexusom van ezért láttam ebben a mondatában is a rosszat
2011. jún. 28. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy érzed, akkor valóban ronda vagy. Képzeld el ebben a mondatában még mennyi negatív jelzőre utaló szó volt. Facsard ki teljesen a mondatát, vond le belőle, hogy miatta tör ki a 3. vh.


H*lye p*csa.

2011. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, nem érdemled meg. Idióta k*rva...
2011. jún. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!