Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségemet, nejemnek aposztro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszatka56 kérdése:

Feleségemet, nejemnek aposztrofáltam, egy társasági beszélgetésben, mire Ő kikérte magának, mivel a nej szó szerinte dehonesztáló. A kérdésem igaza van?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 06:55
1 2 3
 21/30 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Szerintem 50 éve volt divat a nejem szó."

A használat gyakorisága nem 50 évben, hanem 50 km-es körzetben mérhető, ma is.

Mert itt így szokták, ott úgy.


A szónak nincs semmi pejoratív tartalma, sem rangsoroló.

Ha a nő nem mondja szívesen a férjére, hogy uram, az okés.

Ha a bogaram megszólításra egy csótány képe ugrik be, akkor az is érthetően nem a kedvenc.


Ha valaki sima ízlésből nem szereti ezt vagy azt a verziót, az okés.

De arra hivatkozva elutasítani ,hogy megalázó, egyszerűen butaság, a szó értelmének nem ismerése.


Ne használd, mert nem szeretem: teljesen megérthető.

Ne használd, mert megalázó: hülyeség.


Ettől még konszenzusképes férj nem megy bele ilyenen vitába, mert úgyis csak xarul jöhet ki előle.


Meg azt sem zárnám ki, hogy akkor, ott pont nem volt más, amibe bele lehetett volna kötni, márpedig a késztetés ott volt, hogy valamibe bele kell.

Mert vannak a nőknél azok a napok.... :D

2020. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem büdösparaszt, hisztispica, etc hivatkozik rám semmi bajom.

Nejem nekem pl tetszik.

2020. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%

Annyit írtál kérdező: "kikérte magának". Ebből nem tudjuk meg, hogy később kettesben jelezte neked, hogy nem szeretné, ha így hívnád, vagy pedig a még a társaságban, a beszélgetés kellős közepén a szavadba vágott, és lecseszett miatta.

Érdekes, majdnem minden válaszadó az utóbbit értelmezte, vagy legalábbis azt, hogy a feleséged habzó szájjal leordította a fejed miatta.

2020. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
78%

"Érdekes, majdnem minden válaszadó az utóbbit értelmezte, vagy legalábbis azt, hogy a feleséged habzó szájjal leordította a fejed miatta."

Vajon miért? Ugye...

2020. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%
Pedig a feleségek a "párom" használatán szoktak fennakadni, nem a nejen. Szóval szerintem csak eltévesztette, hogy min akar kiakadni és így jött ki.
2020. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 qkker1 ***** válasza:
100%

"Officiális heteroszexuális kooperációban egzisztálva obszerválható, hogy a feminin fixa ideák eliminálásának probabilitása nem tér el szignifikánsan a nullától."


B+ Wadmalac, ettől majdnem megfulladtam!

2020. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Csak éppen nem sikerült vele mondani semmi értelmeset
2020. máj. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Csak éppen nem sikerült vele mondani semmi értelmeset"


Nem?


Na ezért ne használjunk idegen szavakat, ha nem muszáj. Mert van, aki nem érti. Íme.

2020. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az egész kérdés kamu. ha a kérdezőt annyira érdekelte volna a dolog, már rég kommentelgetne. Csak hát sok időbe telik annyi, a kérdéshez hasonló nyelvezetű mondatot megalkotni ha amúgy semmi köze az embernek a szofisztikált beszédhez.
2020. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Wadmalac ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az asszony a GYK-ról is letiltotta büntiből. :)
2020. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!