Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy napja nem beszél velem?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnapelőtt beszéltünk telefonon, tegnap délben pedig messengeren. Azóta nem volt elérhető.

Írtam neki még messengeren, de el sem olvasta,mivel elérhető sem volt,már majdnem egy napja.

1-2x volt még ilyen régebben,akkor valami hortelen váratlan dolog történt (akkor is majdnem megölt az ideg).

Mi lehet szerintetek? Nagyon félek,hogy valami baja történt esetleg.

3 hónapja vavyunk együtt, még nem találkoztam a szüleivel,barátai közül is csak egy barátjával,a vírus miatt csak együtt voltunk.

Mit tudnék tenni? Várjak még estig,hátha valami fontos dolga volt?

Borzasztó érzés,ráadásul vizsgaidőszak van,tanulnom kell,de az idegességtől nem megy.:(

Nektek is volt,hogy így eltűnt 1-2 napra a barátotok?

20L


2020. máj. 22. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Még nincs dél, szóval még nincs egy napja. Már ha földi napot vesszük alapul. Vagy jupiteri napra gondoltál? Mert az kevesebb mint 10 óra.
2020. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Heh..azok a csajaim akik gerinc nélkül születtek igy kezdték tudatni h nem kivánják folytatni a kapcsolatot :D

A te esetedben nemtudok nyilatkozni.

2020. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, lehet nincs internet szolgáltatás.
2020. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen ő is csak tanul?
2020. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azóta már íet.

Neki nincs vozsgaidőszak,mert már végzett az egyetemen.

2020. máj. 22. 10:05
 6/10 A kérdező kommentje:
*írt
2020. máj. 22. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor a válasz:



De, beszél veled.

2020. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az agyára fogsz menni, ugye vágod?
2020. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyi, velem volt hogy egy hétig nem keresett, pedig egy városban vagyunk. Ő dolgozott, én tanultam. Baromi rosszul esett, és szóvá is tettem, akkor lett némi változás. Megértem hogy megalázó lehet mindig elsőként írni, de néha sajnos ez kell.
2020. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott miért nem írt?
2020. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!