Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton megsértődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton megsértődik ha hamarabb megyek aludni mint ő. Nem is beszél már velem. Mit lehet így tenni?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra lett ilyen. Szombaton beszéltünk, de este 11 körül már nem volt semmi téma, álmos is voltam, mondtam neki megyek aludni. Ezen megsértődött. Pedig előtte normálisan beszélgettünk. Vasárnap nem is keresett. Tegnap én írtam neki délelőtt, viszont egész nap meg sem nyitotta. Este már meguntam ezt és mondtam, hogy ha baja van velem mondja meg. Az volt a válasza, hogy nincs semmi baja, de nem érdekli mi van velem, és csináljam a dolgom, mert semmilyen velem kapcsolatos dolog nem érdekli. Most mit csináljak?

Mondjuk nem ez az első eset. Sokszor napokig minden rendben, majd a következő nap bunkó velem, vagy leszid mindenért.

Rengetegszer van olyan, hogy hétköznap esténként nagyon álmos vagyok 10 körül, de éjfélig szenvedek, mert ha írom neki, hogy aludnék, akkor megsértődik és el sem köszön. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Legalább adna valami indokot miért ilyen velem. Úgy viselkedik mint valami óvodás, de nekem mondja mindig hogy gyerekes vagyok, meg éretlen.

Mielőtt kezditek, nem tini egyikünk sem. Tudom nevetségesen hangzik ez az egész, de borzasztóan belefáradtam már ezekbe a baromságokba,közben más problémáim is vannak.

N


2019. ápr. 9. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mit lehet így tenni? Mondjuk szakítani. Teljesen reménytelen eset. Hogy lehet valaki ekkora kőbunkó, hogy nyíltan az arcodba végja, hogy nem érdekli mi van veled? Semmi értelme nincs ennek a kapcsolatnak, egyértelműen nem szeret téged.
2019. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy vele? Gondolom nem sok élete van rajtad kívül, és ha nem vele foglalkozol all day all night, akkor te vagy a szar.

Én is kicsit hasonló voltam, de talán már változtam annyit, hogy ne ilyen legyek mással majd.

2019. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondolkodj el rajta, hogy kell-e neked egy hisztis kisfiú, mást nem tudsz tenni.


30n

2019. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1: Tegnap este ezen sírtam pont, mert iszonyú rosszul esett ahogy írta, hogy hagyjam mert nem érdekli mi van velem. Igaz utána nem is írtam neki többet. Úgysem fog keresni magától, mert mindig csak saját magával van elfoglalva. Ha neki van problémája, azt kell beszélni napokig, ha nekem van valami problémám, akkor megkapom, hogy hisztizek meg gyerekes vagyok és gondolkodjak el magamon.


#2: Mindketten dolgozunk, csak ő most néhány hétig otthon van, és kb csak netezik, de én fáradt vagyok azért estére.


#3: Igazad van. Ennek nincs értelme ìgy tovább. Látom a környezetemben mások milyen boldogok a párjukkal, én meg félek elmenni aludni hamarabb, mert utána napokig nem beszél velem. Ez borzasztó. Belefáradtam teljesen. :( Boldogtalan vagyok nagyon, csak azt hittem jobb lesz majd a helyzet...

2019. ápr. 9. 22:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most fáj a szakítás gondolata is, de ez a kapcsolat csak kivesz belőled mérhetetlen sok energiát a semmire, és leépít. Gondold át, van-e erre szükséged, és dönts, ha rá vársz, ő nem fog ebből kilépni, neki így kényelmes, mert uralkodni akar rajtad. Szerintem ettől te, és mindenki jobbat érdemel.
2019. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5: Olyan aranyos vagy te is! Köszönöm a biztatást!

Tudom mit kell tennem... Ezt nem csinálom tovább.

Csak ma is reggel látszott rajtam a tegnapi sírás, és ez nem az első eset. Szégyellem már a munkahelyen.

Hétvégén viszont kilépek ebből mert komolyan úgy érzem megfulladok. Másoknak meg szégyelltem ezt elmondani, és magamban őrlődök.


Mindenkinek köszönöm a kommentet! Rendesek vagytok!!

2019. ápr. 9. 22:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt és kitartást! Hamarosan hálás leszel azért, hogy fontos voltál magadnak, és újra kiegyensúlyozott lehetsz. Kívánok neked szerető, (igazi) társat! :) (#5)
2019. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
dedó
2019. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Hordjad óvodába.
2019. ápr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia Kérdező!

Hallgass az edzésre,számíts ezzel a fazonnal! Ez nem párkapcsolat,hanem valami óvodás bohózat,aki ilyen korban ilyen,attól túl sokat ne várj később sem,sajnos. Te egy kedves,rendes nő lehetsz, miután lezárod ezt a hisztigépet utána majd akad hozzád illő normális viselkedésű,gondolkodású férfi. Férfi és nem valami hisztis kisgyerek:). Kitartás, fel a fejjel,és dobd ki a fenébe!:) 38/f

2019. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!