Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csúnyán beszél velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnyán beszél velem a barátom már nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt és ha iszik vagy ideges akkor nagyon csúnyán tud velem beszélni. A rokonai előtt is beszélt így és már ők szóltak be neki,hogy fogja vissza magát, ez nekem bántó és roppantul kellemetlen mások előtt, de nem kezdhetek egy családi vacsorán vitatkozni vele,hogy ezt így mégsem kellene. Ha később felhozom a témát akkor szerinte én túl érzékeny vagyok és túlreagáltam a dolgot.

Nálam egy normális kérdesre a b**dmeg tartalmú válasz a páromnak nem fér bele, főleg olyan hangsúllyal ahogy tudja mondani. Ha éppen viccelődünk egymással akkor simán belefér, de egy 20 fős asztaltársaság mellett nem hangzik túl jól. Én lassan ezt már nem tudom tolerálni, szakító ok lehet? Meg tud változni egy ilyen ember?



2019. márc. 16. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretni szerethet, de nem fogja fel, vagy nem érdekli, hogy ezzel bánt. Nem vagytok együtt túl sokat, hogy nem e esetleg nyűgnek tart? Persze nem ok az ilyen viselkedésre.

Egyébként ha állandóan így viselkedik, akkor lehet szakító ok, persze.

2019. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. ha zavar, miért jöttél össze egy primitív emberrel?
2019. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szeret. Akit szeretünk, azt tiszteljük, nem alázzuk, sem ha egyedül, sem ha társaságban vagyunk.

Most még CSAK szóban, aztán előfordulhat fizikailag is.

Másik nagy gondot ott látom: ha iszik..ideges.

nem tud uralkodni az érzelmein. Rajtad vezeti le, hiszen kéznél leszel.

Az alkohol sok emberből kihozza az állatot, erőt ad neki, még akkor is ha gyengébbel szemben Főleg akkor.

Menekülnék ebből a kapcsolatból.

2019. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A cselédje vagy ?


Gyorsan hagy ott a fenébe ! Később egyre rosszabb lesz !

2019. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Heti 7-ből körülbelül 4-5 napot együtt vagyunk, de szerintem három év után ez normális.


Az utóbbi időben kezdődött el ez, kb. fél éve, akkor kezdtek már mások is szólni neki, hogy ezt így nem illene. (szülei, barátja)

2019. márc. 16. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy normális dolog!

Másoknak is feltűnt, tehát érdemes fontolóra venned, hogy otthagyd ezt az állatot, addig, amig teheted.

2019. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki neveletlen suttyó és nem kapta meg azt a fajta etikális nevelést amit minimum tartani kellene legalább egy társasági összejővetelnél az rohadjon meg a ki be***tt k***a narkos életbe !!
2019. márc. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!