Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet abból probléma, ha valaki az első kapcsolatánál megállapodik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok erről? Valakinek hosszan tartó, boldog házassága lett "gyerekszerelemből"?

2020. máj. 23. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges, nekem is sikerült
Lehetséges, a környezetemben valakinek sikerült
Lehetséges, bár nem ismerek senkit, akinek sikerült
Nem lehetséges
32 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A kérdést úgy akartam megfogalmazni, hogy lehet-e boldog, tartós házasság első kapcsolatból?


Úgy, hogy előtte egyik félnek se volt semmilyen tapasztalata ezen a téren

(Valamiért nem mentette a módosításokat)

2020. máj. 23. 09:17
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nagypapámnak Lada kombija volt a Kádár rendszerben. Istenítette.

Aztán amint bejött, egyből lett egy új Mazdája, és elmondta, hogy nem is értette, mit szeretett a Ladán, mikor ég és föld a különbség.

2020. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak apukám volt az első. Majdnem 37 évig voltak együtt. Kapcsolatuknak csak anyukám halála vetett véget.
2020. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim 1971 ota házasok, es neha veszekednek ugyan, mint mindenki, de nagyon jol megvannak nagyon aranyosak
2020. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem idős rokonságban, hanem a saját korosztályom körében többeket is ismerek, ahol az első "diákszerelem" (gimiben vagy az egyetem első 1-2 évében megismert párral) végül házasságba és családba torkollott. Nyilván nem élek velük egy fedél alatt így nem tudhatom, de kívülállóként boldognak és kiegyensúlyozottnak tűnnek.

Szóval csak a feleken (és némi szerencsén) múlik szerintem, hogy működőképes legyen a dolog.

2020. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De mik a választási lehetőségek? Megállapodik az elsőnél vs dug össze-vissza viszonylag sok emberrel? Mert abból nem származik semmi értelmes, tartós, hosszú távon érzelmileg is kielégítő dolog.
2020. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
60+%os válási arány mellett nem fogadnék rá. (még a saját életemben sem)
2020. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a résztvevőkön múlik, de semmi garancia rá, ahogy arra sem, hogy valaki a százhuszadik kapcsolatában nem fog elválni 2 hónap után.
2020. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szűk 58 éve, hogy megismerkedtünk. Mindkettőnknek első szerelem volt. Idén nyáron lesz 55 éve az esküvőnknek. Lakodalom pénzhiány miatt nem volt, szülők sem tudták volna állni a költségeit. Addig tanultunk. Vannak gyerekeink, unokáink. Nagyon boldog, összetartó család és rokonság vagyunk.

Valamit a nézeteltérésekről, vitákról: IGEN, VOLTAK, VANNAK! De nincs mosolyszünet, és mindig az szólal meg, akinek közlendője van a másik felé. Nem azt nézzük, hogy legutóbb én kezdtem el a beszédet, most a másikon van a sor.

Ffi.

2020. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van akiknek sikerült, gratulálok hozzá.

A feleségemmel most fogunk válni 25 év házasság után, mert összejött egy 20 éves sráccal, aki 4évvel fiatalabb mint a közös fiunk.

Nekem úgy tűnt hogy minden jó a kapcsolatunkban, de kiderült hogy neki nem volt elég ez az élet, most akarja kiélni magát.

A gyerekeink szerencsére felnőttek, nem befolyásolja őket sokban.

Persze ők sem nézik jó szemmel hogy az anyjuk egy velük egy idős pasival hempereg

2020. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!