Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha minden hétvégén idegeskedni kell a 30 (! ) éves barátomért, hogy mikor jön haza és mennyit ivott?

Figyelt kérdés

Hétvégente mindig van valami összejövetel a haverjaival akiknek 90%-a szingli, szóval értük nem aggódik a párjuk. Én nem vagyok olyan nagy bulizós,pedig fiatalabb vagyok nála, de nem bánom ha elmegy kicsit szórakozni nélkülem, csak attól vagyok rosszul,hogy túl sokat iszik és mindig hív,hogy még eddig-addig marad. Én itthonról nagyon féltem, főleg ha más városban van a parti. Meg ha ő maga mondja,hogy 11-éjfélre hazaér, akkor elvárnám,hogy tartsa is be,de ez sosem sikerül. Ezen kívül a héten még nem volt olyan,hogy 1-2 óra minőségi időt töltsünk kettesben,nyilván ez az én hibám is részben, de leginkább ő volt az aki mindig csinált valamit.

Ez a kapcsolat vezet valahová? Vagy hiába szeretem engedjem el,mert nem fog változni?

(3 éve vagyunk együtt)



2019. máj. 12. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Engedd el és jöjj velem össze. Ígérem, mindig otthon fogok ülni a szoknyád alá bújva...😂😂😂 De kis tyúkanyó vagy...😂 31F
2019. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes hogy nem akar minőségi időt tölteni veled de a bulizás az mindig bele fér..
2019. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavart, hogy eljár, mert én is szerettem bulizni. Inkább aggódtam, mivel többször előfordult, hogy alig talált haza/átverte a taxis/stb. :/

Hát most ez nem fog megnyugtatni, de ő akkor lett valamennyire felelősségteljesebb, amikor kapott ilyen téren pár pofont. Egyszer kirabolták, egyszer eltűnt a telefonja. Azóta nem rúg be nagyon és próbál vigyázni. Viszont még most is csinál olyat, hogy hosszabb szakaszon hajnalban sétál haza. Sajnos sok férfi azt hiszi, nem lehet semmi bajuk. Pedig több férfi ismerősöm járta már meg így.

2019. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire zavar, nem kell vele együtt lenni. Én egyébként nem aggódok, ha valahova elmegy.
2019. máj. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen mindegy, hogy mennyire normális.


Itt csak 2 dolog számít

- hogy neked ez fáj

- hogy nem vagytok képesek ezt az egész kérdéskört felnőtt módjára megveszélni (igen, képesek, mert TE sem tudod)

2019. máj. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd lapátra, 30 évesen már lehetne más életképe a világról. Ez csak rosszabb lesz.
2019. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem passzoltok össze és valószínű a jövőképetek sem egyezik.

Én sem szeretek bulizni járni. A párom még nálam is jobban utalja az ilyeneket.

Míg tesòm heti 1-2 alkalommal bulizik és a párjával, ő is imádja az éjszakai életet.

Szerintem ideális esetben egyik félnek sem kellene megvàltoznia. Jogos a te problémád is, de a párodnak is valószínű elege van belőle, hogy be kell számolnia mikor jön haza meg számon kéred stb.

Szerintem kár erőltetni így. Ha meg kb semmi időt nem toltotok együtt is sokat elàrul. Arra van idő, amire szakítunk.

2019. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Párom is bulizós volt. Én nem, alkoholt sem iszom. Mióta összeköltöztünk mindig megbeszéljük az ilyesmit. Ha épp rá érnek a barátai el megy 2-3 órára. De én sem szeretem ha sokat iszik. Szerencsére sokat változott, jó irányba. Ő 31 éves.

Én is úgy gondolom, hogy ennyi idősen már nem a piának kellene lennie a prioritásnak. Ha inkább megy inni mint, hogy velem legyen hamar véget ért volna a kapcsolat.

Én biztosan leülnék és megbeszélném béke, hogy ez mennyire rosszul esik nekem.

Azért minden hétvégén csatak részére inni magát szerintem nagy baj. Örök gyerek...

2019. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nahát épp most tettem fel egy hasonló kérdést...mintha csak én írtam volna..detto ugyanez a helyzet nálunk csak mi 2 éve vagyunk együtt...ugye az ember megkapja hogy mi választottuk és igen ez tényleg igaz csak ugye sokszor azt felejtik el, hogy lehet hogy amikor választottuk még mi is bulizósabbak voltunk , fiatalabbak stb stb..de hát ahogy telnek az évek az ember változik...már aki..én változtam és már nem élvezem azokat a hétvégi programokat amiket régen 2 éve még imádtam ..azt gondolom ez a természetes hiszen ha belegondolok, az ember bulizgat aztán megtalálja a párját aztán még mindig bulizgat, aztán telnek az évek, elgondolkoztok a családtervezésen dolgoztok, fáradtak vagytok, öregszetek az ismerősöknél vagy gyerek vagy házasság következik majd látod magad , hogy változol már másra vágysz már nem kocsmázásra vágysz úgy mint régen viszont ott van melletted a férfi aki viszont maradt a régi...na ilyenkor azért kicsit ciki...mit tegyünk hagyjuk ott? (mintha olyan egyszerű lenne) vagy kérleljük hogy változzon meg? (minek úgyis magának kell megváltoznia ) így a megoldás vagy várunk hogy talán majd ahogy mi is egyszer csak ő is megváltozik vagy elhagyjuk és keresünk mást aki valószínűleg szintén nem lesz tökéletes...hát nem tudom mit kell tenni...
2019. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam alkesz, tudom, hogy megy ez.

Hagyd el a csába, az a tanácsom. 30 védem megy belefelé ESETLEG 2-3 év múlva észbe kap, 3s akkor még kétesélyes, hogy mi lesz.

Nekem másfél évbe telt kimászni, de mákom volt. Azt mondák.


Attól én még töltöttem időt, rendeset, szerelmeseit a párommal és az időpontokat is kb betartottam.

Szeret ez téged, mit gondolsz?

2020. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!