Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfi és egy 17 lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi és egy 17 lány?

Figyelt kérdés

A 30 eves lakótársam (nem mellesleg a volt baratom) elkezdett szédíteni egy 17 eves lányt, aki mostanra teljesen beleszeretett, szinte csüng minden szaván. Úgy tudom, le is feküdtek, az exem vette el a szüzességét, és több, mint valószínű, hogy nem is egyszer voltak együtt, mert a lány sokszor tölti a mi albérletünkben az éjszakát...

Na most, az exem egy gátlástalan, számító gazember, egy zűrzavaros pasi, aki először teszi a szépet, játssza az "álompasit", aztán, miután belehabarodtál, kénye -kedve szerint szórakozik veled, majd rád un és dob egy másikért (megjegyzem, ez a "dobás" sem korrekt, hanem végtelenül megalázó), akivel ugyanezt csinálja. Ezeket nem azért írom, mert mérges lennek ra, vagy féltékeny, vagy mert nem tettem túl magam rajta, hanem azért, mert ez így van. Velem is ezt tette, és láttam, ahogy más nőkkel is ezt teszi, egyszerűen nincs benne tisztelet a másik nem iránt.

Mindennap látom, ahogy a kis barátnőjével enyeleg es nagyon-nagyon mű ez az egész. Vagy legalábbis az exem részéről. A lány, azt hiszem, tényleg szerelmes, nyilván, hiszen amikor először volt nálunk, azt vettem le, hogy egy kicsit visszahúzódóbb, bizonytalanabb típus és ez most imponál neki, hogy egy ilyen idős, érett férfi vonzónak találja.

Beszéltem a lánnyal a fickóról, figyelmeztettem, hogy ennek nem lesz jó vége és csak kihasználja őt, elmondtam, hogy mire megy ki ez az egész, hogy ő ezt nem gondolja komolyan, neki csak egy pár menetre kell a "tapasztalatlan lány", de egy szavamat sem hiszi. Azt vágta a fejemhez, hogy csak féltékeny vagyok és öreg (megjegyzem, 28 éves vagyok),azért találok ki ilyeneket.

A pasi meg persze ott röhög a markába a "civakodásunkon"...

Lassan már ott tartok, hogy nem is érdekel az egész, hadd okuljon majd a kiscsaj, ha orra bukik, de feléledt bennem valami női összetartás dolog :DD egyszerűen nem engedhetem, hogy az a szemétláda még több nőt verjen át és alázzon meg.


Szóval a szitu elég... Érdekes, azt hiszem.

A kérdésem az lenne, hogy mivel győzhetném meg ill. beszélhetném le a kapcsolatuk folytatásáról a lányt? Ötleteket kérnék... :/


(jut eszembe, a lány szülei szerintem semmit sem tudnak a 30 eves pasijáról...)



2016. dec. 31. 16:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

*17 éves lány

Bocsi, kihagytam

2016. dec. 31. 16:40
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom sajnálni az ilyen nőket, ők maguk döntöttek úgy, hogy befekszenek ennek a tirpákfalvinak. Hagyd rá, majd rájön, hogy neked volt igazad. Mondjuk mindegy, mert lyukat ért a csákó, szóval nyert helyzetben van.
2016. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
nem fogod tudni lebeszelni a csajt mert ő az első pasija és idősebb is, ha a csaj el is hiszi amit mondasz neki az érzései ellen nem fog tenni, hanem kiélvezi amig lehet a kapcsolatot, hiszen fiatal még.
2016. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én azt mondom hagyd. Mindenki a saját kárán tanul. Próbáltál már vele beszélni, de látod hova vezetett. Egy szerelmes tinire amúgy is nehéz észérvekkel hatni.
2016. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Lehet hogy igaza van a lánynak és te féltékeny vagy. Mellesleg tényleg túl vagy a csúcson. Szerintem is hagyd őket békén.
2016. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Jó lenne egy objektív leírás is. A sértődött exbarátnő szemszöge nem éppen objektív.
2016. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
HA ekkora f..zkalap akkor miért éltek még mindig együtt?
2016. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem tök jó, hogy elkezdted kezelni a helyzetet, én sem hagynám annyiba. Bár valószínűleg tényleg nagyon nehezen lehetne csak lebeszélni a lányt...mivel én is 17 vagyok, tudom milyenek tudunk lenni.

Próbáld meg azt, hogy egyszer a pasival beszélgetsz a lányról és titokban felveszed a beszélgetést, és elküldöd a lánynak. Akár kamerával is, úgy hitelesebb. Hátha elhiszi és akkor végre ő is pofára eshet. Tudom, hogy nagyon gonoszul hangzik, de talán tényleg jobb lehetne.

(Viszont biztos van jobb ötleted is én csak gondolkodtam:D)

Sok szerencsét!:)

2016. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem fog működni, mást akarnak az élettől. Egyértelműen kihasználja, de most őszintén, amikor te 17 éves voltál, elhitted volna egy idősebb nő szavait?

Engem ugyanígy szédítettek a pasik és be is dőltem nekik. Aztán persze már nem kellettem egy pár hónap után, volt nagy sírás-rívás, de ez ilyen, ezen túl kell esni.

Ha akkor nekem vki azt mondja, hogy csak szórakoznak velem, csak a friss pipihús kell, én is kiröhögtem volna, hogy majd meglátjuk...mert a dumájukkal fogtak meg, hogy nekik csak én kellek. Én meg el is hittem.

Hagyd őket, majd rájön a kislány, de ennek így kell lennie, így tapasztalja meg az életet. Igenis meg kell tanulnia, hogy nem bízhatunk vakon mindenkiben, és hadd szerezzen tapasztalatot arról, milyenek a férfiak.

A saját szexualitásával is ismerkedik, lassan felnőtt nő lesz, legalább a következő, komolyabb kapcsoaltába már tapasztaltabban vág bele.


Szóval őket felejtsd el, szerintem sokkal inkább érdekes az a része, hogy te miért laksz együtt az exeddel, aki jelenleg is csajozik. Mi köt össze titeket?

Ha albérlet, tessék külön menni, ha meg közös lakás, akkor eladni. Ez így nem egészséges, és még ha nem is akarod újrakezdeni egy ilyen gané pasival, az, hogy együtt éltek, nem engedi, hogy lezárd magadban, és egy icipici féltékenység is befigyel még. A majomnak meg ez is imponál, hogy a volt nője előtt dugja meg az újabbakat. Biztos nagyképűen meséli a haveroknak, hogy az egyik szobába épp a kis 17 évest dugja, a másik szobában meg egy volt nője hallgatózik. Simán kinézem az ilyen szemetekből.

2016. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De ha egyszer nem vagyok sértődött...

Régen volt már az,mikor jártunk.

Egyszerűen csak zavar, hogy mindenkit ilyen könnyen átver. Ennyire csak nem lehetünk hülyék, mi nők...

(tudom, én is bedőltem neki anno, és ostobának is éreztem magam miatta, de mégiscsak... Így kívülről szemlélve olyan átlátszó)

Fáj látni ahogy egy ilyen fiatal lány beleesik abba a hibába, amit én is elkövettem annak idején...

2016. dec. 31. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!