Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom dacból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom dacból csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy tűnik, mintha szándékosan ellent mondana nekem, és direkt nem azt akarja, amit én. Szerintetek ezzel azt akarja mutatni, hogy ő a férfi és igenis ő hordja a nadrágot vagy inkább szimpla hiszti? Nem feltétlenül ignorálja az én kéréseimet/akaratomat, csak időben kitolja azokat. Alapjáraton szeretem kézben tartani a dolgokat, kinyilvánítani, hogy mit is szeretnék. Ő ezt tudja jól, és mintha szándékosan el akarna nyomni engem.
2020. máj. 25. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Beszéld meg vele,hogy ez neked nem tetszik. Egyébként vannak alapból olyan emberek akiknek semmi se jó meg akinek már csak azért is igaza kell hogy legyen

Ismertem ilyet en is

2020. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. máj. 25. 00:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy csak szimplán más a véleménye dolgokról?
2020. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzáteszem hogy en is ismerek olyan part aki mindketto eleg akaratos fél és mindketto fujja a maga igazát,velemenyet de ezenkívül nagyon jol megvannak
2020. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is mindketten elég akaratosak vagyunk, de ennek az is az oka, hogy az előző kapcsolatunkban hiába volt párunk, mégis többnyire mindent nekünk kellett intézni és az exekre szinte alig lehetett számítani. Nem lakunk ugyan együtt, de volt már abból sértődés, hogy a másiknak segíteni akartunk, de aztán meg sem várt vele, vagy noszogatásnak vette.

Pasiként én is szeretem kézben tartani a dolgot, de tetszik, hogy barátnőm is talpraesett , viszont ha egyszer összeköltözünk, akkor sem örülnék ha minden döntés az övé volna, vagy ha venni akarok valamit, akkor tőle kellene engedélyt kérnem.

Kell a kompromisszum, meg érezze az ember, hogy az ő véleménye is számít.

2020. máj. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Azt ajarja kinyílvánitani,hogy ő hordja a nadrágot,és ő dönt mindenről.

Ne hagyd,később egy visszaszorult nő leszel aki a pasi árnyékában él és kb a kiskutyája vagy.

2020. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!