Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó egy 28 éves nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy 28 éves nőnek egy 24 éves sráccal rabolni az idejét?

Figyelt kérdés

A srác 5-6 évig nem akar családot, amivel a lány járna rosszul és szerintem totál rabolja az idejét ezzel. 28 éves nők már házasságon és családon gondolkodnak, de ennek a srácnak még semmi alapja nincs arra hogy gyerek legyen. Se lakás, se autó, se jelentősebb megtakarítás.


Vajon egyszer ráébred a csaj hogy ez csak időpazarlás?


2020. máj. 25. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Időpazarlás, keressen 30-as férfit
Ha boldogok, legyenek együtt
Mi közöm hozzá?
46 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet valaki érettebb a koránál. Ha egy 30-as férfivel nem lenne olyan boldog akkor nem lenne értelme emiatt szakítani szerintem. Azt, hogy kettőjük intim pillanatai milyenek azt meg csak ők tudják
2020. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki úgy jó...
2020. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"28 éves nők már házasságon és családon gondolkodnak". Rengeteg nő még 30-on túl sem gondolkodik ilyesmin, üdv a 21. században.
2020. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttek, itt a 4 év semmi.


Tippelek, te vagy a nő exe, akit kukázott, mi?

2020. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek neked, akik helyett te akarod eldonteni, hogy mit akarnak?
2020. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem igaz. Én 28 éves nő vagyok, a párom 24, kettőnk közül ő gondolkozik többet a házasságon meg a gyerekeken, én sosem voltam az a típus.

Sok férfinek 30-40 évesen sincs saját lakása és megtakarítása, sok nőnek meg már 28 évesen is van.

Szerintem erre nem lehet általános formulát húzni, mindenki olyan amilyen a koruktól függetlenül, és nem az életkortól függ, hogy két ember kapcsolata milyen. Nem gondolnám, hogy két felnőtt ember párkapcsolata mások dolga lenne.

2020. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te azt honnan tudod, hogy a nő akar-e egyáltalán családot?

És azt honnan, hogy a férfi még nem akar?


A való élet nem olyan sablonos és egyszerű, mint ahogy szeretnétek hinni. (Egyébként a harmadik opcióra szavaztam)

2020. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi harom eve vagyunk egyutt. Korabban csak hozzam hasonlo koruval voltam kapcsolatban, nem mukodott. Aztan jott a parom..Sokkal erettebb gondolkodasu, mint akikkel korabban voltam! Na az idopocsekolas volt! A parom dolgozik, csaladot tervezunk (hamarosan), mindketten kibuliztuk mar magunkat. Ugyanazokra a dolgokra vagyunk. SEHOL SINCS kobe vesve, hogy xx korban kell csaladot alapitani stb, hanem amikor az ember keszen all ra! Nem korhoz kotott, mert kepzeld draga kerdezo, ismerek olyan ferfit aki 40 evesen otthon lakik a szulokkel es egesz allo nap kockul!

Gondolom te egy verig sertodott pasi vagy, akit lapatra tettek egy fiatalabb (hiszem azt normalisabb) ferfiert.


33/n (parom 28f) :)

2020. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is 28 vagyok és a parom 24. És marha jól megvagyunk, mondjuk az én párom erettebben gondolkozik és máshogy állunk anyagilag is. Nálunk kettő közül pl ő az aki már jobban szeretne gyereket is. Erről ennyit.
2020. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!