Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy baráti összejövetelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baráti összejövetelen a párom szexuális teljesítményéről beszéltem, ezzel megbántottam őt. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Kis baráti iszogatás, házibuli volt. Nálunk baráti körben nem tabu ilyesmiről beszélni alapvetően, itt inkább az volt a gond, amilyen keretezéssel mondtam azt, amit. És hát ittasan olyat találtam mondani, hogy a barátnőmmel akkor is megérné együtt lenni, ha kiállhatatlan lenne, nem szeretném, mert nagyon jól néz ki, jó az ágyban, bevállalós. (Csak nem ennyire finoman fogalmaztam) Ő amúgy jelen volt, amikor ez elhangzott.

Nagyon megbántódott ezen, mert úgy eléggé úgy jött le neki, amit mondtam, hogy csak a szex miatt vagyok vele.(Mondjuk nem hibáztatom, tényleg így hangzott, amit mondtam) Otthon azóta(4 napja) távolságtartóbb, nem vevő arra, hogy random megpusziljam, néha cinikusan megkérdezi, hogy csak a szex miatt csinálok-e épp bármit is vele. Próbáltam bocsánatot kérni, de nem hatott, neki nagyon rosszul esett, hogy úgy beszéltem róla.


ápr. 26. 23:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Az még hagyján hogy ki kell engesztelned, de a bulin jelenlévő pasikat is majd le kell vakarnod róla valahogy. Mivel már tudják hogy jó csaj.
ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
csinaltal konkurenciat jo nagy barom vagy..
ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy,ne legyél ilyen pincsi, légy FFI annàl jobban durcizik minél jobban kaparsz....
ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#1 Mert ha nem mondom, akkor nem látják a saját szemükkel, hogy a barátnőm "jó csaj"? :D Nyilván, de. Csak baráti körben nem szokás egymás párjára hajtani. Pláne, hogy a többség nem szingli
ápr. 27. 00:40
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Hát gáz...
ápr. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az általad közölt információk többet számítanak pár embernek mint a külső. Szerintem hülyeség bármilyen jó haverok barátok előtt bereklámozni a barátnőd szexuális teljesítményét, de te tudod.
ápr. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,a haverjaid közül lesznek majd páran akik szívesen megvígasztalják.
ápr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Most majd megtanulod legalább, hogy hol vannak a határok. Egy férfi nem pofázik, ha jó a párja az ágyban. Egy nőnek nem jó ezt visszahallani már csak azért sem, mert a többi "barát"nő elkezdi terjeszteni, hogy mekkora kva már, hogy élvezi veled a szexet.

A barátaidat meg nem kell mondanom, amelyik eddig csak fantáziált a nődről, mostantól alig várja, hogy fasírtban legyetek, rá fog mászni.

Ilyenről a kisfiúk szoktak mesélni a foci öltözőben. Ahogy normális nő sem beszéli meg a barátnőivel, ha jól kefélsz, mert tudja, lesz aki rákíván a farkadra. A felnőtt világban sajnos így mennek a dolgok.

ápr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát megértem a barátnődet. :( Így olyan csajokról beszél az ember, akiket addig tart a szex miatt, míg nem jön az, aki mellett megállapodik + szeret annyira, hogy másokat ne vonjon be az intim terükbe. Engem egy ilyen eset szerintem elindítana a lassú szétválás folyamatában. :(
ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is látszik, hogy a szex két ember legbensőségesebb magánügye, nem pedig kiteregetni való dolog. Na meg az is, hogy nem gyerekeknek való.

F

ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!