Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre is bocsánat a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre is bocsánat a kérdés jellegéért! Nemrég szakítottam egy lánnyal akit én dobtam ki és elképzelhető, hogy visszahódít azzal a céllal, hogy ő dobhasson ki?

Figyelt kérdés
Mivel nők számára megalázó ha pasi dobja, mert az időben felfedezett valami stiklit. Ez egy olyan lány, aki a pasija mellett hajtott rám.
2010. júl. 30. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha hajlamos rá a nő, akkor elképzelhető. de szerintem ez szánalmas megoldás. inkább beszéljetek.
2010. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Brazil szappanoperákban gyakrabban előfordul, mint a valóságban, de nem tartom kizártnak. Azok a lányok csinálnak ilyet, akik nem tudják kiverni a pasit a fejükből (annyira szerelmesek, hogy muszáj megbosszulniuk), vagy iszonyúan hiúak. Mindkét verzióhoz kell egy kis huzat a fejben, meg jó sok szabadidő.
2010. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet. tuti van ilyen kis kígyó.. de ha te szakítottál vele megvolt az oka..és nehogy vissza vedd.
2010. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok!
2010. júl. 30. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
örülj neki h korán megszabadultál tőle most mának a vérét szívja
2010. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szeretnél vele dugni még1x akkor hajrá, és utána dobd ki :D:D olyan ideges lesz hogy nemigaz x)
2010. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:04 <- igaza van!! Fogadd meg!!


Szedd fel, dugd meg és dobd ki előbb te, mint ő megtenné! Szét fogja vetni az ideg, hogy letoltad és újból te léptél hamarabb. Meg sem kell várd a másnapot, miután az arcára élveztél közöld vele a hírt.

Stílusosabban anális örömök után: Ég veled, jó volt a végbeled!

2010. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!