Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit értetek smink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit értetek smink nélküli nőn?

Figyelt kérdés
Csak mert az újságokban rendszeres hogy közölnek képet celebekről, hogy asztaa, smink néküli fotó, váááo. És akkor messziről feltűnik az épített tincses műszempillája és a tökéletesre tetovált szemöldöke. Még azért némi alapozó is feltűnik. Szerintem ezt nem lehet smink nélkülinek hívni. Vagy smink nélküli alatt a kiló alapozó nélkülit és a szemkörnyék színek és a feltűnő rúzs mellőzését értik általában?

2020. máj. 25. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Smink nélkül= smink nélkül. Alapozó és a rúzs is smink nekem. Ha azt mondom smink nélkül van a lány, akkor nincs rajta semmilyen festék, alapozó sem.
2020. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

A melóhelyen egyszer egy kollega megjegyezte, hogy egy ügyfelén annyi smink, volt, hogy szinte berepedezett a bőrén. Majd hozzátette, hogy pedig smink nélkül is biztosan szép lenne, mi (én és egy kolleganőm) is jól nézünk ki smink nélkül is. A többi férfi kollega is egyetértett. Mi pedig nem is értettük a szituációt.

Nálam az alap az 1d épített pilla, cc-krém, korrektor, púder, szemöldökspirál. De szerintük csak akkor vagyok kisminkelve, ha van szemsmink és kontúr is.

2020. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam általában alapozó, nagyon kevés szempillaspirál, színtelen ajakápoló szokott lenni. A férfiak azt hiszik, hogy egyáltalán nem sminkelek. Onnan tudom, hogy mondták többen is. A nők persze látják, de a fiúknak ez már láthatatlan.
2020. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak minimum 95%-a nem veszi észre a natúr sminket.
2020. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
4# Így van, ha nem látom akkor nem létezik. 😁 Szóval ha meg tudod így oldani a dolgot akkor számomra természetes szépség leszel.😉
2020. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, uggyan már! Hol veszi észre azt egy pasi hogy alapozva van e a lány arca?


Nekik az számít sminknélküliségnek, ha nincs vörösre festve a szája.

2020. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ha nincs rúzs, pirosító ill. a bőrszítől elütő alapozó (más színű az arca mint a teste) és szemkontúr, akkor smink nélkülinek tűnik a lány. Pont pár napja mondtam a barátnőmnek az egyik képére, hogy smink nélkül is jól néz ki, erre kb. azokat sorolta fel, mint a 2. válaszoló.

(De fürdés után is tetszik, félre ne értsetek :) )

2020. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Parasztgyerek ***** válasza:
98%
Azt, mikor reggel felkel kócosan, csipás szemekkel. Annál natúrabban még fürdés után láthatod esetleg.
2020. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak az erősebb sminket veszik észre.
2020. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor ezért szeretik annyian a redőnyt. Sminklemosás ha már horkol a pasi, reggel redőnyös töksötét szobából kisurranás a fürdőbe sminkelni. Vagy szemöldök és szempilla tartós festés, vagy tartós műszempilla, tetoválás. Hogy azért ne ijedjenek meg szegények ha mégis összefuttok éjjel a wc-nél.
2020. máj. 25. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!