Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi meg a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi meg a pasim?

Figyelt kérdés

imádok sminkelni és gyakorolni sokat általában magamon szoktam vagy a baraátnőimen is de szeretnék valaki sokkal profibbat csinálni.. na most én már nyaggatom egy ideje hogy had sminkeljem ki de sose engedni egyszer veszekedtünk is ebből mert nekem állt hogy mit képzelen ő nem homoszexuális (persze nem ezekkel a szavakkal mondta)

és mondtam hogy ebbe semmi olyan nincs csak játszunk :((

az exem megengedte mindig őt nem is zavarta de a mostani párom mindig kiakad..


miért csinálja ezt ha én ezzel szeretnék "játszani"

fiúk ti mot gondoltok miért lehet ez illetve ti engednétek ha nem miért? (nem értem miért olyan nagy probléma ez)



2018. dec. 27. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
A férfiak általában nem szeretnek olyat játszani, hogy nőnek festik őket. De itt a GYK-n színes a közösség, biztos találsz olyan férfit, aki még örülne is, hogy rajta gyakorlod a kenceficézést.
2018. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem akarja ne zaklasd vele. Ez tényleg ilyen nehéz? Ez a pasi nem az előző pasid, hanem egy más ember más tulajdonságokkal, más személyiséggel.

Föl kéne nőni...

2018. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Mert amikor ő seggbe szárazont akart játszani, amit meg ő szokott az exével, azt meg te nem hagytad. Tényleg olyan fontos ez, hogy összevesszetek miatta? Most abba mi a profibb, ha bohócra festessz egy hapsit?

32/f

2018. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem engedném, mert nem érezném jól magam. És nagyon bosszantana, ha ezt a barátnőm képtelen lenne felfogni és erőltetné, az meg pláne, hogy bezzeg az exem...
2018. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Az én barátom sem engedi, pedig már megkértem rá :)

Ha nem, nem. Ezen nem fogok összeveszni :D

2018. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Zzzz90 ***** válasza:
63%

Engem nem zavartak ezek a dolgok soha. Volt exem, aki a szemöldökömet szedte ki és így gyakorolt (na nem nőiesre).


Másik néha megkért, hogy kisminkelhessen, mert valamit gyakorolni akart.


Ezek teljesen belefértek. A sminkelést senki sem látta rajtunk kívül. A szemöldök pedig mindig megmaradt férfias.


Egy ilyen 'próbababás' szerepet bántam meg. Haverom csaja fodrásznak tanult és megengedtem, hogy levágja a hajam. Másnap munkába erősen megtépázva kellett mennem és még melóidő alatt mentem el SOS hajvágásra. Ez se volt nagy cucc, mert röhögtek egy jót a munkatársak és én is. Többet viszont nem engedtem.


Négy fal között nem értem miért érinti ennyire erősen a párodat ez a téma. Nincs benne semmi.

2018. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem elég magabiztos a férfiasságában.
2018. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Ezt én nőként nem szeretem hogy a barátnőm ki sminkeljen ( utalom a sminket , nem is tudok sminkelni) Régen engem is sokat nyaggattak hagy csináljak nekem mert én nem sminkelek. 1x2x bele mentem de nem bírtam sokáig max 15 percig engedtem. Szerncsere le szoktak róla. Megértem a barátod

N24

2018. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Ne akard kiherélni! Nem a papucsod, hogy ugráljon minden hülyeségedre.
2018. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Tudod nem megerteni kell, hogy miert nem engedi, hanem ELFOGADNI a donteset!

Es meg veletlenul SEM hasonlitgatni az exhez.


Gyerekes es szanalmas dolog ilyenen kattogni es evvel ot ba$zogatni.

2018. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!