Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit értetek smink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit értetek smink nélküli nőn?

Figyelt kérdés
Csak mert az újságokban rendszeres hogy közölnek képet celebekről, hogy asztaa, smink néküli fotó, váááo. És akkor messziről feltűnik az épített tincses műszempillája és a tökéletesre tetovált szemöldöke. Még azért némi alapozó is feltűnik. Szerintem ezt nem lehet smink nélkülinek hívni. Vagy smink nélküli alatt a kiló alapozó nélkülit és a szemkörnyék színek és a feltűnő rúzs mellőzését értik általában?

2020. máj. 25. 20:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha tartós smink van, az reggel csipásan és fürdés közben is ott van :)
2020. máj. 25. 20:49
 12/21 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem sarkítanék. :P
2020. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Parasztgyerek ***** válasza:
96%
Akkor tartós sminket viselő nőhöz még nem volt szerencsém. Mondjuk nem is baj. Csak nem leszek tőle szegényebb. :)
2020. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Ha nem kék a szemhéjad és rózsaszín a szád, azt se tudják, mi az a smink.

Mikor csúnyább volt a bőröm, elég sok alapozót meg korrektort hordtam, de a szemem és a számat nem igazán sminkeltem, és egy csoporttársam elkezdte nekem szidni "ezeket a sminkes macákat". Mondom, óh drágám, mit tudsz te? :D

2020. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kép mindent elmond:

[link]

2020. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

13-as :) Nem vetted észre:) rengeteg nőnek van tartós szempilla-szemöldökfestése vagy diszkrét természetesnek ható szempilla felturbózás, természetesnek ható szemöldök tetoválás a szálak alatt :)

Szinte mindenki kipróbál ezekből valamennyit.

2020. máj. 25. 21:16
 17/21 Parasztgyerek ***** válasza:
100%
Szempillát észrevenni. Meg a szemöldököt is, ha poros, ha nem. Nekem szimplán sok az ilyen. Egyen felhúzottra kreált szemöldök, 5d pilla. Na meg, ha még ajakfeltöltés is jár hozzá. Ez a megfelelni akarás. Ne lógjak ki a sorból. Persze tisztában vagyok vele, e téren nem illek bele a mai társadalomba.
2020. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bugyi nélküli. 😃 Vicceltem. Akin maximum egy szájfény van, szeme tussal vagy mivel kihúzva. Maximum egy szexi rúzs és ennyi.
2020. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez szerintem teljesen egyértelmű. Azt, hogy egy gramm smink nincs a lányom, de tényleg SEMMI.
2020. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
Férfiak egyszerűen gondolkodnak, ha azt mondják, hogy smink nélkül, akkor az azt jelenti, hogy smink nélkül. Nulla, semmi, zéró, hány szinonimát mondjak még?
2020. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!