Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nem lakunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nem lakunk együtt, mindig szakadt cuccokban jön hozzám, próbáltam már megbeszélni vele, hogy vegyen már normális ruhát, de azt mondta ez nem számit neki. Mit csináljak? Ez olyan ciki igy nekem

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 22:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ez csinalom igen, hogy veszek neki, de nem akarom öltöztetni. Az a baj hogy nem akarom hogy lenézzék őt emiatt
2020. máj. 25. 23:34
 12/21 A kérdező kommentje:

Kiégtem..


70F


égjél ki tee, aki nem képes megérteni a problémáimat csak bejössz ide dumálni

2020. máj. 25. 23:37
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem összeilletek a lyukaszonkis csávóval, mert te sem vagy százas.
2020. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Savlekotő ***** válasza:
76%

Komolyan nem láttad hogy igénytelen mikor össze jöttél vele,ha őt nem zavarja te fejre is állhatsz szekrény zoknit vehetsz sorolhatnám,ő igénytelen marad.. Csak öltözetben ilyen vagy ápolatlan is,haj fog ilyenek?

70F

2020. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem ápolatlan, csak a ruhái ilyenek, szeretnék vmi tanácsot
2020. máj. 25. 23:59
 16/21 Savlekotő ***** válasza:
81%

Szerintem ülj le vele és finoman utálj rá hogy nem akarod hogy lenézzék az öltözete miatt,úgy tedd hogy ezt jó tanácsnak vegye ne bántásnak.

70F

2020. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem is néha lyukas alsóba, zokniba jott ide. Nem érdekelt
2020. máj. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pedig milyen férfias dolog malteros melós ruhában beállítani, szakadt alsógatyával úgy, hogy a bakancsodból kilóg a lábujjad. De persze sak akkor ha Brad Pitt 20 évvel ezelőtti testén van a ruha.😁
2020. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Várd te is szakadt bugyiban meg kinyúlt melltartóban.
2020. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az exem egyszer úgy felöltözött mint egy csöves bánat...

Úgy jött hozzánk és amikor megláttam, megállt bennem az ütő. Álltam az ajtóban és csak ledemerdten néztem rá, hogy há ez ez ez mi ez itt??? Legszivesebben ráb*$ztam volna az ajtót.


Szerette amúgy is csöves hajléktalan stílust és ahogy elnézem mai napig... Hiába vettem neki akkor normális ruhadarabot, az nem volt jó.

2020. jún. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!