Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg bant a parom es hiaba probaltam mar vele megbeszelni, mert komolyan leulni beszelni nem lehet, mert vagy elvicceli a dolgot vagy masra tereli a szot. Nem tudom mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Mindennapossa valt h mindig van valami baja velem, sokszor mondja, hogy csak egy senki vagyok, semmire se vagyok jo.. Es amikor megprobalom megbeszelni vele h ne csinalja ezt akkor azt mondja csak viccel ne vegyem komolyan, de mar nem birom ezt h mindig ilyeneket mondd, es ez nekem nem vicces.. Megsem lehet vele megbeszelni.. Szinte semmit, a jovorol se akar beszelni, 1 jo szava nincs hozzam. Egyszer azt mondtam neki h szakitok vele, h tudjam mit reagal, es akkor sirt h ne hagyjam el.. Most mar azon gondolkozom tenyleg elhagynam de nincs hova koltozzem csak vissza haza.. De ott meg az apam bantott lelkileg, sot meg neha fizikailag is, egyreszt ezert is koltoztem a pasimhoz, de most o is lelkileg bant .. Es inkabb lehet ezt viselem el mint az apamat.. De ezt se birom mar sokaig.. Nem tudom mit tegyek.. Az osszes ferfi,aki volt az eletemben csak fajdalmat okozott .. Teljesen a padlon vagyok 18/L
2016. aug. 18. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Mondjal Te is szemetsegeket neki :)

N

2016. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nyilvánvalóan ennek véget kell vetni. Nincs jövőtök, aki így viselkedik az nem szereti és nem is tiszteli a másikat. Nem is magyaráznám tovább miért jövőtlen és értelmetlen ebben a "kapcsolatban" tengődni.

Jó lenne tudni, hogy dolgozol vagy tanulsz? Ha tanulsz, akkor utánajárni a kollégiumi elhelyezésnek vagy szobát(esetleg közös szobát) bérelni egy albérletben, diákmunkát vállalni és eltartani magad, mivel haza sem szeretnél már menni(érthető okokból). Bár én nekifutnék egy beszélgetésnek a szüleimmel és amíg nincs jobb (de náluk elfogadható) hazaköltöznék.

2016. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha ilyenet mondd te egy senki vagy akkor nincs mit kérdezni.

Innentől csak azt kell mérlegelned, hol foksz lakni és hol tűrsz tovább.

Amúgy meg 18 èves nő vagy és apád már nem teheti meg hogy megüsse a felnőtt lányát különbe mehetsz a rendőrségre jogaid vannak!

2016. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Megbeszélni nem lehet vele. Szomorú... Te mit akarsz? Azt, hogy megváltozzon és együttmaradjatok vagy elhagyni?

Elkezdheted te is sértegetni. Mondjuk, nagyot tud ütni, ha kicsinek nevezed a himbilimbijét, fikázod az ágybeli képességeit, egyéb módon alázod a férfiasságában, de ez segíteni nem fog.

Szerintem is keress más lakhatási lehetőséget. Beszélj a szüleiddel, hogy hazajönnél, de csak ha nem úgy lesz, mint rég. Van anyukád? Ő hagyja, hogy apukád így bánjon veled??? Vagy ismerős, barát, akihez költözhetnél? Előttem már leírták, hogy tudnád még megoldani.

2016. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
92%
Ez tipikusan mérgező kapcsolat. Szülőben is van ilyen. Csak szülővel nem tudsz szakítani. Vele igen. És javasolt is.
2016. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:
71%

Tudod mit tehetsz.

Ott hagyod.

Aztán elkezdesz dolgozni magadon, hogy a következő kapcsolatod jobb legyen. Építő.

Szeresd, becsüld magad.

2016. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vágod pofán egy péklapáttal?
2016. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!