Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim mikor összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mikor összevesztünk az exét hívta át. Nem tudom, hogy mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Üzeneteiben láttam, hogy az exnőjét akivel régebben csak szex miatt jártak össze elhívta, hogy szexeljenek egy alkalommal aztán mindenki menjen a maga útján tovább.Az üzenetében azt írta hogy szereti a btnőjét(engem) de nincs mindig minden rendben ezért kicsit kiakar kapcsolódni.Nem derült ki hogy volt-e valami.

Szembesítettem ezzel és azt mondja nem történt semmi de szoktak beszélgetni és jóban vannak de nincs több hisz a csajnak is van pasija meg mi is együtt vagyunk.

Nem tudom mit csináljak? Megtört a bizalmam felé!

L/22 Ő/25


2011. aug. 23. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

"Üzeneteiben láttam"


Köszönöm bíró úr, nincs több kérdésem.

2011. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kutatsz a dolgai után akkor eleve nem bíztál benne. (Ha véletlenül láttad meg az üzenetet akkor ezt ne vedd figyelembe)

Szakíts szerintem és keress valami nyugis jófej srácot aki nem kavar az exével. (és ha kutatsz a pasik után akkor ezt hagyd abba, mert baj is lehet belőle)

2011. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, nem ér annyit az egész, hogy a te idegeid tönkre menjenek ezmiatt a srác miatt,DE leközelebbi baráton telefonjába NEM turkálj HA MEGBÍZOl benne.
2011. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom eldönteni, hogy ez az üzenet-nézegetés jó-e. illetve semmiképpen sem jó, mert én sem szoktam a pároméit nézegetni; de szerintem ennek is megvan az oka, hogy kialakuljon ez a fajta bizalmatlanság, és lám, találtál is bizonyítékot az aggodalomra.

Az ok nélküli dolgokat én is elítélem, de látjátok, ez nem volt az. Számos jelet észrevehet az ember, pláne egy olyan másik emberen, aki közel áll hozzá, és ismeri valamilyen szinten. A legtöbb ember emellett rohadtul nem viseli el, ha palira veszik, és ha ebből a nézetből fogjuk fel a dolgokat, akkor nem hiszem, hogy a lánynak kéne támadnotok.


Szerintem tartsatok szünetet. Én nem dugnám homokba a fejem, kerek perec megmondanám neki, hogy most vagy marad, vagy visszamegy az előzőhöz. Olyan nincs, hogy szeret téged, és az exhez megy át dugni, egyből ha összevesztek. Kommunikáció kell ide, meg őszinteség a másikkal szemben, hogy miért is nem úgy alakul a bizalom, ahogy kéne. Ha megkeresitek a probléma gyökerét, az már egy elég jó dolog.

2011. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!