Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja itt néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt néhány férfi, hogy átlagosként semmi esélyük, ha én nem ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból végigpörgettem azt az ismerőseim részleget a facebookon. A legtöbb pár átlagos, és több olyan volt ahol a nő szebb mint amennyire a férfi jóképű. Olyat is láttam ahol vagy az egyik, vagy a másik csúnyácska. Huszonéves ismerőseim vannak többnyire.


Miért mondják mégis, hogy egy átlagos férfinek semmi esélye nincs átlagos nőknél sem? Azt még hozzáteszem, hogy a legtöbb ismerősöm nem pénzes, hanem teljesen átlagos anyagilag is.



2018. júl. 27. 15:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
12%
Ott a pénz a számlán. Ezért van az atlagos vagy az alatti fiuknak baratnojuk. Meg oersze ott a haz, a biztos pont, anyagilag, erzelmileg stb.
2018. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, anyagilag is átlagosak. Legtöbbjük 22-26 közötti, most kezdtek dolgozni vagy még egyetemisták, nincs házuk meg egyéb.
2018. júl. 27. 15:37
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
Pont, hogy az átlagosnak van csak esélye. A ronda nem talál a túl jó meg azért nem talál, mert ő túl jónak tartja magát ennyi.
2018. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

"Miért mondja itt"

Ez a lényeges a kérdésedben. Van az "itt" és van az élet.

2018. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

Mert könnyebb azzal takarózni, hogy 'jaj szegény én csak egy átlagos pali vagyok nem kellek senkinek', pedig ha tudnák, hogy pont emiatt az önsajnáló hozzáállás miatt menekülnek a nők az ilyen típusú férfiaktól.

Pedig van esélyük, ahogy te is írtad látod rá a példákat bőven, csak azért tenni is kéne.

2018. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Mert az vigasztalólag hat rájuk, mert ha kiderül az ellenkezője az ugye ciki rájuk nézve....
2018. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%
A nők többsége rendkívüli férfit akar magának, azon nők száma, akik beérik (vagy kénytelenek beérni) az átlagos adottságú férfiakkal lényegesen kisebb, mint ahány ilyen férfi létezik.
2018. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy a 4-es mondja. Az amit te tapasztalsz a valóság, az amit itt olvasol meg néhány frusztrált szerencsétlenség akik itt vezetik le a nőgyűlöletüket.
2018. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy akik évek óta együtt vannak, épp csak beérték a másikkal. Plusz ez még ellenkezik is a másik gyk hipotézissel, azaz, hogy minden nőnek egyszerre 10-15 férfi udvarol és közülük választja ki a nyertest. (Egyáltalán hogy lehet ilyen baromságot kitalálni?)


A többieknek is köszi a választ, szerintem is ilyesmi áll a háttérben.

2018. júl. 27. 16:19
 10/32 anonim ***** válasza:
18%
9#, azt vágod, hogy a nők helyzete változik az életük során. Fiatalon még bőven válogathatnak, sokkal jobb férfiak között, aztán korral egyre inkább kénytelenek a saját szintjükön lévő férfiakkal foglalkozni, ha nem akarnak egyedül maradni.
2018. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!