Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mindenképp kihasználás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindenképp kihasználás?

Figyelt kérdés

Ha valakit a párja megkér, hogy vigye el kocsival A-ból B-be (tegyük fel, hogy ez nem rendszeres, körülbelül fél évente egyszer megkéri, hogy vigye el valahova, ami tömegközlekedve 1 óra, autóval 20 perc), akkor mindenképp "ingyen sofőrnek" nézi az illetőt? Vagy nem olyan nagy cucc elkísérni, amikor amúgy is otthon ülne?

Nem friss kapcsolat, együtt is élnek.


2020. máj. 27. 09:20
1 2
 11/15 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Aki emiatt ingyen sofőrnek érzi magát, az nem szeret, szerintem.
2020. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan álltak eddig a sofőrhöz. Az a 20 perc semmi annak, akivel normálisak, kedvesek. Akinek ez kihasználás, ott ilyen "bezzeg erre/ilyenkor jó vagyok/eszedbe jutok" szitu rá tudok csak gondolni.
2020. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kéri menjünk ki Bécsbe kávézni kiviszem. Budapestről.
2020. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon messze van a kihasználástól, ez tök alap egy párkapcsolatban. De kèrdező, mièrt merült fel benned ez a kèrdès? Valakitől kaptál negatívumot emiatt?
2020. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök normális, nincs ezzel semmi baj, sőt barátaimat is vittem már el, ha épp kellett nekik egy fuvar.
2020. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!