Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek az egésznek? És minek hivhatott?

Figyelt kérdés

a barátommal a hét elején szakítottam.

De például tegnap éjjel fél1kor hivott, aludtam szóval felriadtam arra hogy rezeg a telefonom, mire megfogtam már letette. Nem tudom mit akart és hogy miért pont éjjel hív fel. Azóta nem keresett, de msnre olyan fura dolgokat irogat ki... pedig régen sosem irt ki semmit sem. most pl ez van:

" Költözés 100% complete:) "

Istenem...milyen költözés? Az hogy szobát váltott? De ezeknek mi értelme van? Smileyeket irogat... miért egyébként? Hogy lássam hogy vidám...vagy nemértem.


2010. júl. 30. 13:55
1 2
 11/13 Fülünyúl ***** válasza:
Azt hiszem ez esetben egyértelmű, hogy tőled várja elhangozni a "gyerevissza" varázsszót. Már tudtodra adta, hogy hiányzol neki ezek szerint, de dacból boldognak és vidámnak akar látszani, ezért jár el valószínűleg bulizni. Meg hogy majd te féltékenykedsz meg ilyenek. Ez egy elég átlátszó színjáték (komédia), speciel az ilyen férfiakat én kerülöm az életben... De ezen ne akadj fenn, várja a végleges válaszod. Vagy küldd el ha már nem szereted, vagy fogadd vissza ha szereted és elviseled ilyennek. Jobb tanácsot azt hiszem nem tudok adni.
2010. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.

tudjátok... olyan fura ez mert kiderült ugyebár hogy elköltözik otthonról kicsit fáj ha arra gondolok hogy majd más lánnyal fog összeköltözni...és egyszer boldog lesz... én valamilyen szinten ragaszkodom hozzá, de ez nem szerelem. De nem tudom miért vagyok féltékeny rá:S

Nem érzem hogy szerelmes lennék, ez BIZTOS! És nem menne az újrakezdés.

DE nem akarom hogy meg gyülöljük egymást, mert nem akarom elvesziteni mint ismerőst, de tudom hogy ez csak addi megy amig nincs valamelyikőnknek valakije.

De keres...és érhetően elmagyaráztam neki hogy semmi nem lehet már köztünk, de furdal a lelkiismeret hogy mégis fut utánam. Beszélek én vele szivesen, de azt is esélynek venné szerintem:( értitek mibajom?:(

2010. júl. 30. 15:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Pasidnak van igaza... Ez kibeb@szott illúzióromboló tud lenni...
2010. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!