Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos szerintetek hogy megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos szerintetek hogy megsértődött? SRÁÁÁCOK!

Figyelt kérdés

szal sz van hogy. 7vége lagzi.pasim nem szeret mulatós zenére táncolni.én imádok:).verseny táncolok.:).és most nem ego-ból.de roh@dt jól nézek ki. felkért egy jóképű pasi táncolni.persze természetes hogy igent mondtam. nincs ebbe semmi. és a pasim totál megsértődött. de nem tom hogy ezen mit kell megsértődni?????

most jogosan??

ti srácok megsértődnétek?


2010. júl. 30. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként láthatunk képet rólad?
2010. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Szerintem sem jogosan sértődött meg. Nem kényszeríthet arra, hogy te is végigpunnyadj egy lagzit csak azért mert ő nem szeret arra a zenére táncolni. Mondjuk lehet féltékenyebb típus és a srác kinézete miatt volt inkább a balhé, nem is a tánc miatt.
2010. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

inkább leírom hogy nézek ki:szőke göndör haj(általában vasalom:D).benne lila melír.172cm.52kg.kék szem.kb ennyi:)

jah és 16/L

2010. júl. 30. 14:15
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Akkor nem túlzol, tényleg rohadt jól nézel ki.

Nem randiznál velem?

2010. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
merrelaksz?:D
2010. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire igen, mivel én féltékeny tipus vagyok, de ki lehetne engesztelni :D, meg inkább a másik csávó kiézete miatt lehetett a gond, ha jobban néz ki mint a barátod.

17F

2010. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
sorry..de írtam..van pasiim!!
2010. júl. 30. 14:23
 8/20 A kérdező kommentje:
igazából..nem mondtam teljesen igazat..3an felkértek táncolni...:)
2010. júl. 30. 14:28
 9/20 A kérdező kommentje:
LÉGYSZI ÍRJATOOOOK MÉG!!!!!!
2010. júl. 30. 14:44
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki: ha te nem táncolsz velem, majd táncol velem más.

Semmi különös nincs ebben. Ha barátnőmmel elmegyek valami szórakozóhelyre, őt is felkérhetik, meg engem is attól, hogy együtt vagyunk. Vagy ha neki nincs kedve táncolni én kivel táncoljak... férfiakkal?

2010. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!