Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos szerintetek hogy megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos szerintetek hogy megsértődött? SRÁÁÁCOK!

Figyelt kérdés

szal sz van hogy. 7vége lagzi.pasim nem szeret mulatós zenére táncolni.én imádok:).verseny táncolok.:).és most nem ego-ból.de roh@dt jól nézek ki. felkért egy jóképű pasi táncolni.persze természetes hogy igent mondtam. nincs ebbe semmi. és a pasim totál megsértődött. de nem tom hogy ezen mit kell megsértődni?????

most jogosan??

ti srácok megsértődnétek?


2010. júl. 30. 14:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én is táncolnék veled :$

Írj privátot léccike

2010. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

hát én se táncolnék mulatós zenére, helyette lerugnám a mini hifit és tellóról benyomnák valami übermetált:D

de amúgy képet:P

2010. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jogos, bár én is lány vagyok.
2010. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Léccike képet kérünk, legyél ari velünk! Szépség!
2010. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Maradjatok már hogy képet meg, randiznék veled, meg hasonlók. Annyi jó csaj van, hogy el se tudjátok képzelni, ez meg nem társkereső.

A kérdésre:

Ha az a srác tényleg jobban nézett ki a barátodnál, (vagy legalábbis szerinte) akkor megértem.

2010. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha csak tánc volt, akkor nem jogos.

De, ha:

1, a pali hajt rád, és tudod, akkor igen

2, ha volt valami intim is, akkor is jogos

2010. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha úgysem szeret táncolni, akkor minek vitted a vályúhoz?
2010. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 sonyk750i ***** válasza:
Én is szívesen megtáncoltatnálak! :D Attól, hogy a barátodnak szar kedve volt, vagy nem akart vagy nem tudott arra táncolni, attól Neked nem kell ott ülnöd vele, hanem menned kell táncolni ha azt akarsz. Velem volt így hogy az exem elment táncolni mert én nem akartam és ez így volt jó. Érezd jól magad, de azért ne kezd ki mással, meg ne legyen ilyen simulós tánc se. A barátod meg valószínűleg irígy. Nem vagytok összekötve és néha kell külön is lenni. Ilyen szinten a versenytánc partneredet nem akarja megverni? Nem szard le a barátod ha nem akar táncolni, erőltesd rá egy kicsit, lehet, hogy a végén még jobban csinálja mint te és egyébbként is a közös tánc az nagyon jó. Húúú, remélem kielégítettelek :D Amúgy a mulatós zenére lehet az egyik legjobban táncolni, schranz-ra azért egy kicsit nehéz! Én nem sértődnék meg, de azért szemmel tartanám a csávót. Ha nem tartanám akkor nem félteném a nőmet, akkor meg minek legyen? Na maaradjon másnak is hely. Jó éccakát és sok sikert a karieredhez, a legjobb lenne ha beszélnél vele erről! 19F
2010. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
attól hogy szőke a hajad és kék a szemed még lehetsz rusnya...
2010. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia!

Először is: gondold már magad a helyzetébe pls.:)

3 csaj felkéri táncolni:) te meg nézed ahogy táncol mert nem tudsz mit csinálni.

Ugye hogy rossz érés lenne.

A megoldás kb az lett volna hogy valamelyikőtök enged a másiknak, de mivel egy lagziról 16 évesen nem nagyon léphettek le (szerintem) így a srácnak kellet volna engednie és táncolni veled.

Egyébként azóta megoldódott már???

Ha nem itt is egy jelentkező egy privát képre:)

Nah jó csak poén volt, viszont ti kedves válaszolók meg leállhatnátok már xD ne itt kéregessetek képet:D

ahogy megmondták ez nem társkereső oldal ti kis kanos állatok:D

Csaó!

16/F

2010. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!