Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves és semmire sem jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves és semmire sem jutott önerőből az életben, lehet vele problémamentes együttélés?

Figyelt kérdés

A nővérem (32 éves) osszejott egy kollégájával. Én örülök neki, de anyáék nagyon nem. Mi egy igyekvő szorgalmas család vagyunk, a sógor jelöltem pedig egy kényelmes, baromi lusta ember.


Sose költözött el anyjától, nem szerezte meg a jogsit, többszöri nekifutasra sem, nincs autója, nincs lakása, nincs semmi felmutathato értéke. Ami nekem önmagában nem baj, de a szüleink nagyon óva intik a nővéremet tőle.


Kérdés, hogy lehet egy ilyen típusú emberrel hosszú távon kiegyensúlyozott eletet élni? A nővérem az ellentéte, pörgős, igyekvő, szeret elorejutni es jut is. Féltem őt.


2020. máj. 29. 09:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak ugye most még a rózsaszín köd miatt nincs semmi gond.
2020. máj. 29. 09:43
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Sok ilyet láttam már a környezetemben, nem. Hiszen hogy lehetne vele tervezni? Hogy fogja a gyerekeit nevelni? Sehogy.
2020. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ő is tudja, hogy nem... Szíve mélyén meg a pasi is tudja.
2020. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Megértem a szüleid aggodalmát és jogosnak tartom. 45 évesen azért már előbbre kellene attól tartani,hogy a szüleinél lakik. Én nem tudnám azt elfogadni,hogy ez így kényelmesebb, egyedül miért is élne külön. De, felnőtt ember, régen le kellett volna válni a szülőktől, megteremteni az önálló otthont/életet. A jogosítvány ma már alap, de talán ebben a sztoriban ez a legkevesebb.


Ennyi idősen már nem fog változni, így élt, ezt szokta meg. Eddig a szülei mellett volt kényelemben, ha a nővéreddel összejönne pedig Mellette élne ugyanígy. Ő pedig megpróbálná "húzni" előre a közös életben, ami nemigazán hiszem,hogy sikerülne.


Van ilyen közeli ismerősöm, tehát tapasztalatból -is- beszélek.

2020. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
És még magasak a nők igényei? Összejön egy 12 évvel idősebb lúzerrel. Tesód hova rakta az eszét?
2020. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet. Férfiként írom, hogy az exemből hiányzott az agilitás. Ott is hagytam.
2020. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen kuka pasival összejött a nővéred? Valami nagyon nincs helyén az értékrendjével.

Kétlem, hogy hosszútávú kapcsolat lesz.


F

2020. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Jó, azért tegyük hozzá...a kérdező nővére 32 éves. Gondolom most már kezd azon gondolkodni,hogy ketyeg a biológiai órája, jó lenne családot alapítani. Nekem a korkülönbséggel nincs bajom, inkább azzal,hogy akire számítania kellene majd arra nem számíthat.


De nézzünk meg minden 35+-os nőt, 40+-os férfit...aki addig nem alapított családot ott már nem egyszerű a helyzet. És ezt simán általánosságban mondom.Zárkózott,karrierista, nagyon válogat, vagy szülőknél kényelmesen éldegélő. Esetleg tényleg nagyon előnytelen külsejű, esetleg alacsony végzettséggel minimális jövedelemmel rendelkező, ami miatt gátlásai vannak.

2020. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek ilyen férfit. Volt kolléga. 40 éves és még otthon él a szülei házában. Korrektül keres, 200-220 nettót faluhelyen vidéken és esze ágában sincs elkoltozni. Hazaad 50-et, de hó végére már alig van egy fityinge. Cigizik, de az sem több, mint 20-30 ezer havonta, meg van egy ezer éves Suzukija, amire alig költ, mert tudjuk, hogy ez a kocsi kis fenntartású. Rejtély, hogy mit csinál 100-120 ezer Ft-tal havonta, hogy nem tud megtakarítani. Úgy tudom, be szokott karmolni rendesen havi 2-3x a kocsmában. De akkor is, ez durva. Nem feltétlen az, hogy még otthon él, mert abban lehet ráció, hiszen egyke, ő fogja örökölni a szülei házát és addig minek menne faluban albiba, ha nőtlen is, de maga a felfogás, életvitel, hogy egyedül van és semmit nem spórol, pedig ez vidéken jó fizetésnek számít és mások családot tartanak el ennyi, vag, kevesebb pénzből, ő meg szerencsétlenkedik. Ez a pénzügyi intelligencia hiánya, a leszarom életmód, nem törődöm a holnappal. Csak ostoba, buta nők jönnek össze ilyen férfiakkal.
2020. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szerintem nincs jövője, nem tetszik az efféle mentalitás.
2020. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!