Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a szüleim? Tönkre fog menni a kapcsolatom!

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a barátommal, ő 20 éves, én 18. Egyszerűen képtelenek megérteni, hogy szükségünk lenne arra, hogy együtt aludjunk, és nem engedik meg. nem minden nap szeretnénk, csak néha, ha úgy alakul. Ő teljesen komoly, egyetemista fiú, soha nem játszotta el a szüleim bizalmát, apának is segít, ahol tud, illemtudó, egy szavuk nem lehet rá. Én is "jó gyerek" vagyok, jól tanulok, segítek ithhon, semmi káros szenvedélyem nincs, rengeteg barátom van, szóval egy teljesen normális lánynak tartom magam. Egy éve élünk szexuális életet, szedek fogamzásgátlót is.

Hiába próbáltam mindent, túl vagyunk az okosan érvelős, szépen megbeszélős, és a hisztizős részen is, és a válasz csak ennyi: Nem. Miért nem? Mert nem, mert azt mondtam.

Ezzel ellentétben jön velünk nyaralni, visszük magunkkal Görögországba(tavaly is vittük a balcsira is), és ott kapunk külön szobát. Voltunk már esküvőn is, és ott is kaptunk szobát. De amikor indultunk nyaralni, anyáék este 11-kor hívták fel, hogy hozza már ki a cuccait, hogy alulra tudják rakni a sporttáskáját, kivezetett hozzánk (nem ugyanabban a városban lakunk), itt maradt 1-ig, és még hazaküldték, mikor másnap reggel 6-kor indultunk! Én ezt nem értem, ebbe fog tönkremenni a kapcsolatunk, már most nagy veszekedések vannak emiatt! Volt már valaki ilyen helyzetben? Annyira szeretem, elviseli minden hülyeségemet, és szép lassan úgy változtat át egy jobb emberré, hogy észre sem veszem. Mindent megtennék érte, de mostmár kelle az, hogy itt maradjon nálunk, vagy ott maradjak náluk, mert ő is, én is dolgozok, és ritkán találkozunk, kell egy kis idő közösen. És nem, nem értik meg. Segítség!

(Bocsi a hosszú magyarázatért, csak kiöntöttem a szívemet!)


2010. júl. 30. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Szegénynek nagyon rossz családja van. Kiskorában elváltak a szülei, anyukájával él, a nevelőapja utálja, és anyukája sem foglalkozik vele"


Szerintem ez nem tetszik a szüleidnek.

Ők még várják a királyfit a fehér lovon.

Te pedig ne legyél benne biztos, hogy nem nekik van igazuk

Ha pedig ezért szétmegy a kapcsolatotok, akkor nem is kár érte.

(tudom, hogy ez nem lesz népszerű)

2010. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy számítana az, hogy jóban van-e a nevelőapjával. Engem nem érdekel. Lehet, hogy anyáék várják a herceget, de fogadják el a válsztásomat.
2010. júl. 30. 16:23
 13/16 anonim ***** válasza:
elmész az American Army hoz veszel 1 mordályt haza mész és ... :)
2010. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szija! Hát mind2 nagykorúak vagytok tehát a szüleidnek nem lehetne beleszólása az életedbe és ezt próbáld meg érvként felhozni majd fogd magad és menj el hozzá. Néha nagyon nagy harcok árán lehet csak eredményt elérni, ha apud kijönne utánad ne foglalkozz vele csak menj ha kell fuss is. Mert máshogy ahogy látom nem fogadja el hogy te felnőttél. Remélem segítettem. Sok sikert és Kitartás;)
2010. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szia!

Nem akarok rosszmájú lenni,de ez csak akkor fog változni,ha összeköltöztök...amíg mindketten a szüleitekkel laktok,nem sok esélyetek van rá...23N:(

2010. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Látom nem csak nekem vannak ilyen szüleim. Bár nekem csak apum (vele élek) neki az volt a válasza h 16 évesen együtt aludhatunk mert ha terhes leszek elveszik tőlük féltesómat aki 8 hónapos megkérdeztem egy olyan emebertől aki tudja a témát és semmi köze nincs hozzá.Ráadásul mostohaanyám még azthiszi h azért mert van egy diplomája olyan okos és közbe hülyeségeket beszél főzni se tud xD
2010. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!