Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen lehúz, elértéktelenít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lehúz, elértéktelenít a kapcsolatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem akármi rosszul esik, az hülyeség, semmi értelme...Akármit akarok abból sosem lesz semmi..Ha valamin összeveszünk csak annyit kapok, hogy " ez egy kis semmiség.." Minden, de minden, ami nekem fáj, az semmi, egy nulla. Elegem van, teljesen kiborultam egy pokrócnak érzem magam.. Tudom, hagyjam ott, de úgy érzem erre nem vagyok képes.
2010. nov. 15. 16:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem babám???

Szeretsz pokróc lenni?

2010. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel rá képes, akkor maradsz pokróc. Ez nem érzelmi, hanem logikai kérdés. A te választásod, valamit valamiért.
2010. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Ha képes vagy elviselni a folyamatos megaláztatást, akkor képes vagy emelt fővel távozni is!


Állj tovább!

2010. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
jájj én is ugyanigy vagyok,kértem tanácsot,h hogy szakitsak ,mert úgy érzem gyenge vagyok,valamiért nem megy!Mostmár 2en vagyunk legalább
2010. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ha már ketten vagytok itt, legalább ketten tudtok felelni a kérdésemre: miért nem vagytok képesek szakítani?
2010. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

Egy Dr. Csernus idézet jut eszembe rólad, ide illik:


"Aki tudja, hogy mit kellene tennie, de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát. Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki. Önmaga előtt."

2010. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Azt én is szeretném tudni,mert eddig ment,pedig akkor is szerelmes voltam,de beláttam,nincs tovább!Most meg valahogy annyira félek,h mi lesz velem nélküle,pedig tudom,h mellette egy nagy nulla,eddig legalább eljutottam,h belátom
2010. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod otthagyni, maradj. Okítsd, add neki vissza, bánj vele a tükörképeként- csak igazságosan.. és rafináltan ;)

Lehet, hogy nem fogja annyira sokkolni, mint ha otthagynád, de a saját fegyverével gyötröd meg, és az nagyon nem jó.

Aztán persze még mindig otthagyhatod. :)

2010. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben: "nézd szívem, úgy gondolom nem helyes, és nekem rosszul esik, hogy a problémáimat figyelmen kívül hagyod, és nem figyelsz rám. Úgy érzem, nem számítok neked, félvállról veszel."

Ha szeret, ha fontos vagy neki, akkor változtatni fog. Ha nem, és továbbra sem ad neked ez a kapcsolat, csak kiborulsz tőle, akkor nincs értelme véleményem szerint...Azért vannak párkapcsolatban az emberek ideális esetben, hogy érzelmileg ki legyenek elégülve, szeressék, tiszteljék egymást.

Ne zuhanj magadba:) És ne ítélkezz magadról. Állj a sarkadra, csak egy kis határozottság kell. Nem vagy pokróc, csak valamiért most nem sikerült eredményesen kezelni ezt a problémát. Bátorság! Hajrá!

19/l

2010. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Háhá,és tényleg igy van minden reggel,h letudnám köpni, akit a tükörben látok,és keresem régi önmagam!HOL VAGYOK?MI TÖRTÉNT VELEM?
2010. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!