Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kövér barát, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kövér barát, vagy vékony barát?

Figyelt kérdés
Indoklást is szeretnék kérni, hogy miért érzitek vonzóbbnak a választott alkatot.
2020. máj. 30. 17:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Mintha a vekony szo az izmos ellentete lenne!

Nekem mindig a vekony, de ferfias fazonu es nagyon izmos pasik tetszettek.

2020. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ellentéte, a vékonyság az izom és a háj hiánya.
2020. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mackós, széles váll. Vékony vagyok és szeretem az érezni, hogy én vagyok a törékeny.
2020. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó véleményét. Inkább egy mackós mint egy vaságyastól negyven kilós.
2020. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Se vékony se kövér. Inkább testesebb kicsit, kicsit mackós.
2020. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A parom vekony testalkatu, de nem ez a mervado! Az exeimet inkabb mackos, erosebb testalkat jellemzi.

Engem a szemelyisege fogott meg, de kulsore is vonzonak talalom. Nem azert vekony, mert anorexias, vagy mert keveset eszik, sot! Egyszeruen ilyen tipus. Szamomra az a taszito, ha valaki atesik a lo tuloldalara. Vannak dolgok, amiken lehet valtoztatni es vannak amiken nem! Nem azt nezem, hogy melyik sulycsoporthoz tartozik,hanem azt, hogy fejben rendben van e, egeszseges e..apolt..

Nem jonnek ossze egy olyan ferfival aki pl. 175 cm magas, 130 kg es egesz allo nap a Mekiben zabal. Az ilyenektol rosszul leszek.

2020. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mibajod a mekis kajával?
2020. máj. 31. 11:05
 18/18 anonim válasza:
inkább a mackósabb pasi. indok: volt vékonnyal is, izmossal is és mackóssal is kapcsolatom de nekem az utolsó a befutó. mondom ezt úgy hogy én egy sportos jó alaku csaj vagyok.
2020. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!