Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal miután megtudtam (nem tőle!), hogy felregisztrált egy társkereső oldalra. Nem találkozott onnan senkivel. Ezután minden haverjának kibeszélte és a haverok azt mondták ez nem megcsalás mivel nem találkozott senkivel. Ez még inkább megerősítette bennem hogy jól döntöttem hogy szakítottam vele mivel nem elég hogy felregisztrál ilyen oldalra még az hogy én mit gondolok erről le van ejtve a haverok véleményét kérdezte erről. Szerintetek ez milyen viselkedés? Jah és 41 éves férfiről van szó... Nem vagyunk már tinik.
2020. jún. 1. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, a megcsalási szándék ott volt. Mert mit akart a tarskereson, baratkozni? Ugyanmar.
2020. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső oldalon társat keresünk. Beszélgetni lehet facebookon is. Egyértelmű a szándék, még akkor is, ha nem jött össze neki.


F

2020. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás tényleg, hanem tiszteletlenség. Nem fér bele, jól döntöttél. Fordított szerepekkel is ez a véleményem.
2020. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan egyenes út lett volna a megcsalás vagy szakítás a részéről, ha talál jobbat. Jól döntöttél.
2020. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, megbocsájtottam. Félrebszott. 😍

Jól döntöttél.

2020. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése és félrek**úrt volna....persze időközben mással már lehet, hogy megtette...
2020. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban döntöttél. Én is szakítottam volna.
2020. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végre egy önérzetes lány!
2020. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!