Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban a férfi nagyon jól keres, a nő pedig még csóró egyetemista, hogy megy a fizetés?

Figyelt kérdés

A férfi elég jól keres, neves multinál van, nettó 450E biztos megvan, saját lakása van, vagyis nem kell albérletet fizetnie. A nő pedig még egyetemista, akit nemigazán támogatnak a szülei anyagilag, mert ők sem állnak túl jól, és a lány kb havi 80E-ből él (albéret+rezsi+kaja).

Ilyen esetben illendő a férfinek fizetnie legtöbbször? Vagy hogy lenne fair?



2020. jún. 1. 22:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
Ő adja a pénzt, te adod a khm...😁
2020. jún. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

Tulajdon keppen össze költözéskor csak a rezsivel nő a kiadása.

Ez inkább ember függő, én lazán mondanám hogy fizessük felesbe a rezsit. Ennyi.

Ha a lakásba kérne pénzt az inkább lehúzás, nem mernek ilyet kérni egy nőtől ráadásul hogy nézek a szemébe ezek után. :(

2020. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Az én férjem még egy fagyit se engedett hogy fizessek neki amikor még csak randiztunk.És semminek a felét nem fogadta el.Ezért aztán már nem is találtam ki fizetős programot.Amikor mondtam ezt neki azt mondta hogy ő megteheti és pár ezer forinton nem múlik és amúgy is velem szeretne lenni és elmenni ide oda nem egyedül és tudja hogy nekem nincs rá pénzem.15 éve vagyunk házasok de még pénzen nem vesztünk össze pedig volt amikor csak én dolgoztam mert megszűnt a munkahelye és amikor gyeden voltam akkor is kevesebből éltünk de megoldottuk.
2020. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Az fizet, aki tud.
2020. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk hasonló volt a helyzet a barátommal, csak éppen fordítva. Mind a ketten egyetemisták voltunk, őt a szülei nem támogatták anyagilag, engem meg igen, elég bőkezűen. A barátom nagyon sok mindent szretett volna állni, vagy felesbe fizetni. Volt, hogy hagytamde az esetek többségében igyekeztem úgy intézni, hogy én fizessek többet. Amit rá költöttem nekem nem hiányzott, az ő pénztárcája viszont már megérezte volna.
2020. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Én semmiképp nem laktam volna úgy együtt a párommal, hogy ne fizettem volna mindenbe bele. Legyen az rezsi vagy kirándulás vagy bevásárlás. Nyilván mindennek a felét nem tudtam volna kifizetni de mindig fontos volt, hogy legalább a rezsi meg albérlet egy kis részét, a közös programokból valamit, legalább havi 1-2 bevásárlást én álljak. 80-100 ezer forintból azért ez nem lehetetlen.

De én össze sem költöznék úgy senkivel, hogy nem tudnám magamat fenntartani rövid időn belül. Akkor költöztem amikor már diploma előtt voltam és tudtam, hogy pár hónapon belül normális, teljes állásom lesz amivel akár egyedül is megállok a lábamon és nem a párom alól húzom ki a pénzt.

2020. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem lakutunk együtt, külön városban is éltünk, ő Pesten, én Pécsen.

Már nem vagyunk együtt, nem a pénz miatt. Csak kíváncsi voltam másoknál ez hogy működött, ha az egyik fél jóval-jóval tehetősebb volt a másiknál.

Jól írták néhányan, feladtam az ingyenes programjaimat, meg a menzás kajálásaimat. Heti 2 hétvégén utaztam Pestre, és ő is 2 hétvégét hozzám. Ezt is próbáltam fele-felébe kihozni, de azért a 80ezres pénztárcám megérezte a 12ezer forint minuszt +nyilván az egyéb programok, bár igaz hogy sose panaszkodtam emiatt neki, de tudta nagyon jól hogy mennyiből kell kihúznom magam.

2020. jún. 2. 11:16
 18/20 anonim ***** válasza:

#17 Amúgy nálunk is ez a felállás, csak én havi 70-t kapok és kolis vagyok. Általánosságban elmondható, hogy a párom költ többet, nem pont fele-fele az arány.

#1

2020. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ffinak "illik" nagyobb szerepet vállalni ilyenkor. Ne várja már el egy közel fél millát kereső ffi, h a bnője fizesse mindennek a felét, akinek a megélhetésére alig van. Vagy lehet másik bnőt választani.
2020. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a szitu. A nagy részét én fizetem, mert neki nincs pénze.
2020. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!