Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetente hányszor találkozzunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente hányszor találkozzunk a párommal?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a barátnőm 18 éves.


Annyira hozzá vagyunk szokva egymáshoz, hogy mindennap együtt vagyunk, mivel nem jár suliba, online tanul,úgyhogy ezt az időszakot kihasználjuk arra, hogy együtt vagyunk mindennap.

Tegnap meg írtam neki, hogy otthon alszom, és nem tetszett neki, szomorú volt, de már a házánál voltam, aztán bementem hozzája, és nála aludtam. Aztán beszéltem vele erről, hogy hogyan szeretne találkozgatni. Hogy minden másik nap találkozni, vagy hogy mikor érezni fogja, hogy egyedül szeretne lenni.

Anyám azt mondja, hogy hagyjam őt békén, ne legyünk együtt mindennap.


Ma délig voltam a barátnőmmel. Holnap ne találkozzunk? Minden másik nap találkozzunk? Vagy hogy? Elejétől fogva mióta ez a koronavírusos időszak van, mindig együtt vagyunk, mivel van rá idő, van rá lehetőség, mert nem jár iskolába.

Aztán ha azt mondom, hogy nem jövök el, szomorú.


Mit tanácsoltok? Hogyan lenne a legjobb?


2020. jún. 2. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek annyit együtt amennyit szeretnétek
2020. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De látod, hogy a barátnőm is azt mondja, hogy szeretne egyedül is lenni. Mikor nem jövök el, akkor pedig szomorú, és azt mondja, hogy nélkülem nem fog tudni elaludni egész éjjel.


Akkor aztán kérdezem tőle, hogy mikor szeretne egyedül lenni, hogy mikor azt érezni fogja.

2020. jún. 2. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nálam itt lenne állandóan a gyerekem szexpartnere, én jelezném neki, hogy húzzon már haza!

Kivéve, ha így néz ki: [link]

2020. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 ha nem egyedül lakik, tiszteletben kéne tartani azt is

Akkor talalkozzatok egy heten 4-5x. Egyedul aludni nem szeretne de nem veled akar logni 0-24ben.

2020. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jézusom még hány kérdést fogsz kiírni? Menj már a tini kategóriába mert már tényleg iszonyat unalmasak vagytok.

Ha felnőtt emberek lennétek tudnátok egymás között ezt rendezni. Mi honnan tudjuk mennyit találkozzatok? Kit érdekel? Annyit és aszerint legyetek együtt amennyi a TI igényetek.

Kérlek innentől a tinibe írd a kérdéseid, mert azok vagytok :(


22L

2020. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!