Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem mondja hogy találkozzunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem mondja hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, Ő sosem hívott hogy aludjak nála, mindig én mondtam hogy megyek ha szeretnéd pár napra erre a válasz neki mindegy volt. Ha mondja is ritkán hogy találkozzunk átjön egy héten egyszer maximum 2 órára és lelép, vagy ha van valami program haverjaival akkor oda elvisz. Első kapcsolatom, neki több volt eddig.

21/L 23/F



2020. ápr. 25. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Oké, és mi a kérdés?

Nagyobb lenne a gond, ha eddig teljesen ellentétesen viselkedett volna, és most az elmúlt pár hónapban változott volna meg.

Beszélj vele erről, mondd el, hogy ez téged zavar, jó lenne, ha éreztetné, hogy te is fontos vagy neki. Ha változtat, jó, ha nem, és neked ez fontos lenne, akkor belátható időn belül neked is több kapcsolatod lesz.

2020. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy mit kellene ilyenkor tennem, mondtam már neki de nem változtat.
2020. ápr. 25. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Láthatóan nem érdekli.


És láthatóan nincs több igénye rád, neki ez a kapcsolat teljesen jó így.


Ha neki ez így jó, és nem változtat, és nem is akar, akkor neked kell döntened.


Ha te olyanra vágysz akivel többet lehetsz együtt, aki többet akar téged, akivel szorosabb mélyebb lehet a kapcsolatod akkor szakítanod kell és keresned kell mást.


De! Ha vele maradsz , akkor ne panaszkodj senkinek sehol és viseld el így ahogy van.

2020. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kuka ez a kapcsolat.
2020. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebből kiindulva neked is lesz majd több kalcsolatod. Mert ez bizony nem jó kapcsolat, nem érdemes tovább húzni.
2020. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem is kapcsolat
2020. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem változtat el kell engedni. Ez nem lesz jobb soha.
2020. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az a kérdés hogy mit kellene ilyenkor tennem, mondtam már neki de nem változtat."


Hmm, tényleg, mit is kellene ilyenkor tenni!


Mivel még csak 21 éves vagy, így nem végezhetted el az egyetemet, márpedig ennek a megoldásához szakvizsga kell, szóval segítek!



A következő 50 évben mondogasd neki, hogy ez így nem jó, ez így nem jó, mert köztudott, hogyha türelmesen, a teljes életed egy célnak áldozva mondogatod, akkor a végén majd megváltozik.

2020. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele mi a gondod és ha neki így jó akkor neked kell dönteni. Szerintem ez nem kapcsolat ez kuka.
2020. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!