Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha párotok minden este meginna 1-2 sört? + néha mellé 1-2 feles. De az nem mindig

Figyelt kérdés
Ill. Ez már alkoholizmus?
2020. jún. 2. 14:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%

Mert már hozzászokott.


Az autókon vagytok fennakadva, mikor nekem egy pasi, aki semmit nem iszik, sokkal nagyobb kincs.

2020. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
7%

Párom is majdnem minden nap iszik 2 sört, igaz rövidet nem(nagyon ritka). Heti egyszer együtt iszogatunk vagy barátokkal. Ő általában sörözik, akkor kb 4 6 sör. De még ekkor se részeg és jó akedve!

Az elején zavart! De csak ez miatt nem dobom, mert amúgy meg oké minden.

N27

2020. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
74%
Aha persze... Mert napi 1-2 sör belefér szerintetek. Tagadjátok,hogy a férjetek alkesz. Ez van, ez az igazság. Aki minden nap iszik, az alkoholista. És itt már mindegy, hogy 1-2 sört vagy 8 felest. Apám is 1-2 sörrel kezdte naponta aztán szép lassan 6 lett belőle. Különleges napokon pl házibuli meg 12 sör. Higgyétek el, hogy az 1-2 sör naponta csak a kezdet. Ahogy hozzászokik, több fog kelleni. Aztán lehetek én szerintetek házisárkány, de nekem minimum 4 alkoholista van a tágabb családomban, tudom miről és milyen mértéktartásról van szó. Soha nem kéne olyan pasi, aki minden nap iszik. Már akkor is rosszul nézek a páromra, ha a héten másodszorra iszik. Nem fogom tovább vinni a 'családi hagyományt', hogy alkesz férfiakkal házasodjak. Persze, akkor szerintetek már hárpia vagyok, ez van. Van akinek fáj az igazság, pl nektek. Akkor nézzétek csak végig, ahogy a napi 1-2 sörből 6-8 lesz :)
2020. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
15 éve vagyok házas és és 20 éve ismerem a férjem tehát nem vagyunk fiatalok.És 15 éve megiszik heti 8-10 sört és semmi nem változott.Sőt mostanában még annyit sem van napokig kimarad még az az egy sör is mert sokáig dolgozik és fáradt mèg az sem kell neki.Nem minden ember egyforma.
2020. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

Attól hogy nálad alkesz lett valaki ilyen szinten, ez még nem törvény műszerű! Papám 83 éves, fitt és egészséges, kb 60 éve iszik napi 1 2 sört!

N27

2020. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
64%
Látom fel sem fogtátok a mondanivalóm lényegét. Nem attól alkesz valaki, hogy egyre többet iszik, hanem attól, hogy minden nap iszik. És hiába van egy nagypapa, aki 50 éve naponta iszik 1-2 sört, de ha a nagypapa nem kapja meg, akkor garantálom, hogy depressziós vagy minimum szar kedvű lenne aznap. Na ezért alkoholista ő is meg a párjaitok is. És ne akarjátok megmagyarázni, hogy attól semmi baja nem lesz, hogy megissza a 2 sörét egy nap, amikor másnak az edzés vagy az olvasás a hobbija, nem az alkoholizálás. Nem normális, ugyanolyan függőség, mintha minden nap munka után elszívna egy füves cigit. Ne áltassátok már magatokat.
2020. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
17%

Jó, akkor legyen alkoholista! Volt beteg is, akkor nem ivott 2 hónapig és érdekes semmi baja nem volt!

De nem is ez a lényeg, van akit zavar van akit nem! Engem nem, mert ez a legnagyobbak hibája! Alig nem esik át nem érdekel...

N27

2020. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
26#minek lovagolsz ezen??????ha mindenkinek jó úgy ahogy él és akkor kimondjuk hogy alkesz a férjünk igaz életébe kb 3-szor rúgott be akkor jobbat alszol?? ??????Na akkor az én férjem alkoholista mert sörözik majdnem napi szinten.Ennyi és én szeretem 3 gyereket neveltünk fel én pedagógus a férjem kutató biológus.De akkor legyen alkoholista mert ti azt mondjátok persze.Mindhárom gyerekünk minimum egy diplomával rendelkezik/vagy rendelkezni fog mert a legkisebb most érettségizett.Jaaaaa és képzeljétek el hogy én is megiszom néha néha egy pohár bort jaaaa tényleg én is alkesz vagyok.Na most elárultam magam...Azért remélem nem mondjátok el senkinek.
2020. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Prolik vagytok csak megjátszátok magatokat az én nagypapám pálinkázott napi szinten egy feles és?????Élt 96 éves koráig
2020. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
De szánalmas.
2020. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!