Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a kisfiunk születése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a kisfiunk születése óta nem kezdeményez,igaz én sem erőltetem..Mit tegyek,hogy visszatérjen a vágy?

Figyelt kérdés
Mi egy nagyon lelkileg összeért pár vagyunk.Sokat beszélgetünk,tervezgetjük a jövőnket.Nemrég adás-vételiztünk egy házat,ahol a gyermekeinkkel ,mert kettő van,fogunk élni.Harmónia jellemzi a kapcsolatunkat,de hiányzik a szeretkezés az életünkből egy jó ideje.Sajnos azt tudni kell ,hogy a kisfiunk rettentő rossz alvó,és már jó rég nem aludtuk ki magunkat.Ennek tudjuk be a beszélgetéseink során,mert beszélünk róla,hogy nem élünk házas életet.Hamarosan itt a nyári szünet,és a gyerekek lemennek a nagyszülőkhöz nyaralni.Remélem akkor végre lesz már valami köztünk,de úgy érzem a testiség nagyon elhatárolódott tőlünk.Mivel lehetne a kihunyt lángot felizzítani?
2020. jún. 3. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, hogy ilyen egyszerű kérdést teszek fel elsőre, de nem rakódott rád túl sok felesleg?
2020. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Kezdeményezz. Persze ne csak úgy, hogy oldalba bököd, hogy "Alszol?". Hanem napközben többször pl. dicsérd meg a fenekét vagy a főztjét, adj neki csókot köszönéskor, masszírozd meg a vállát tévézés, mosogatás vagy fogmosás közben... hívd fel napközben, hogy hogy van, vegyél plusz egy csokit vagy amit szeret a boltban... Szóval nyilvánítsd ki szavakkal, érintésekkel, figyelmességgel, hogy kell neked. Ha este a gyereket ő szokta altatni, menj oda vele, ne csak várd őt a másik szobában, hogy ébren bír-e maradni (ami nehéz feladat ám), hanem olvassátok együtt mesét vagy csak bújj oda te is és öleld át, simogasd a hátát. Nem biztos, hogy már első nap célt érsz, de ne add fel, hogy bezsongítod :) És ne maratoni szeretkezéseket tervezz be, örüljetek annak, ami épp idő jut.
2020. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha lemennek a gyerekek a nagyszülőkhöz, akkor aludjatok 2 napot és utána randizzatok. Étterem, esetleg bár, táncoljatok. Lassan 20 év házasság után azt mondom, a női libidónak nagyon jót tesz az ilyesmi
2020. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És te a férfi vagy a nő vagy?
2020. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon érett, harmonikus kapcsolat lehet ha 0 a szexualitás. Meddig ámitod magad?
2020. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló.Rakódott fel rám,de előtte sem voltam vékony.Őt ez nem zavarja,tetszik neki hogy van mit fogni rajtam.4.válszoló:nő vagyok 5.válaszoló a harmonikus kapcsolat szexualitás nélkül nem ámítás.Mivel mi nagyon szeretjük egymást,és ezt az élethelyzetet is át fogjuk vészelni.Viszont tanácsokra van szükségünk,hogy hogyan tudjuk visszahozni a vágyat az életünkbe.Mi a párommal beszélünk is róla,és eszünk ágában sincs egy ilyen miatt megválni egymástól.Sokszor elmondjuk egymásnak ,hogy mit érzünk egymás iránt,és azt is,hogy ez a sex nélküli időszak is majd egyszer véget ér,és nem lesz semmi gond minden megoldódik.Sok pár szétmegy ilyenek miatt,de mi hűek vagyunk egymáshoz,és nem félünk a kihívásoktól.
2020. jún. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!