Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz az, hogy ,,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy ,, egy férfi soha nem hagyja el azt, amiről tudja hogy sosem találja meg újra "?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erős férfiaknál igen, ez így van. De ami ennyire értékes, amit nem találsz meg mégegyszer azért tenni kell. Ha egy ilyen nőt találsz akkor folyamatosan fejlődnöd kell, rá kell jönnöd a hibáidra, változnod kell mert a lehető legjobb énedre van szükséged. Erre nagyon kevesen képesek, sokkal többen félnek a változástól vagy nem elég jók ahhoz, hogy minden napos munkát fektessenek önmagukba és egy kapcsolatba. És persze ott van az a réteg is aki csak utólag jön rá, hogy egyébként nem talál még csak hasonlót sem többé.
2020. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én sosem adtam fel, mivel megláttam benne azt akit keresek. Pedig akkoriban nem úgy állt a dolgokhoz ahogy egy kapcsolatban elvárható lenne, ennek több komoly oka is volt. A lényeg az, hogy sokat változott azóta és utólag nagyon hálás azért, hogy nem hagytam magára akkoriban. Lassan 3 éve házasok vagyunk.
2020. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Kár hogy manapság kevés az ilyen értékes nő.
2020. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem igaz. Mint a szep kozhelyek altalaban.
2020. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elhagytam, egyből, mert nem engedtem közel magamhoz.
2020. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Sokkal gyakoribb, hogy utólag jönnek rá, mit hagytak el. A besz.ribbak meg elhagyják, mielőtt megtalálnák, nehogy később elveszítsék, mert az jobban fáj.🙄
2020. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!