Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik annak a "jelei" ha a férfi túl korainak találja még a szexet egy kapcsolatban? És esetleg "szexmániásnak" nézi a nőt? Ezt honnan lehet tudni hogy ezt gondolja a csajról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nem létezik
2011. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

szerintem létezik.

pl az én pasimnak ma mondtam hogy lehetne kezdeményezőbb. erre a fejemhez vágta hogy "MIvan az a bajod hogy 1,5 hónap után nem akarok szexelni?" :S


ezek szerint ő annak tart engem :S

2011. máj. 10. 19:24
 3/39 anonim ***** válasza:
66%
Kissé gyártáshibás a pasid.
2011. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Ha nem mászik rád, akkor nem akar lefektetni, valószínûleg azért, mert korainak találja, ennyi. Te tényleg ráförmedtél, hogy miért nem kezdeményez szexet? Hány éves vagy??
2011. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
bizony vannak, én 6 hónapja vagyok a barátommal és még nem szexeltünk, és nem rajtam múlna...
2011. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem hogy miért nem kezdeményez a szexben.

hanem azt mondtam neki hogy pasi létére lehetne kezdeményezöbb, nem irtam hogy miben minden téren gondoltam.

és erre mondja hogy "az a bajod hogy 1,5 hónap után nem akarlak megfektetni és nem a szexre hajtok?"


még én érzem magam hülyén hogy kb ugy jön le hogy azt akarom hogy meg*ugjon:S

2011. máj. 10. 19:33
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Most cseréld le de iziben,azonnal,rögtön,nyomban,máris.

Képzeld mi lesz 10 év múlva??? Nem illetek össze.

2011. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
utolsó ez most komoly?:S :(
2011. máj. 10. 19:34
 9/39 anonim ***** válasza:

Én mindig letesztelem a csajt előre....

Amit írtál, olyan a mi bolygónkon nincsen.

Vagy nem kíván a csávó, vagy naon kicsi a kuki...

2011. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Mi két hónapig nem feküdtünk le egymással és nálunk is ő nem akarta. Azt mondta, nem várt az eddigi barátnőivel, de érzi, hogy tőlem többet akar.. El voltunk addig is,de maga a szex csak a második hónapban történt meg.. Azóta már 3 éve együtt vagyunk. Imádom őt, nélküle nem tudom elképzelni az életem..
2011. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!