Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után számít nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után számít nem normálisnak hogy a kapcsolatban nincs szex?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 2 este ha kimarad akkor már mindkettőnknek hiányérzete van. Mi viszont nem lakunk együtt, így persze, hogy fura, hogy átmegyünk egymáshoz, és nincs szex mondjuk 2 alkalommal egymás után. De ez függ attól, hogy együtt laktok e, hogy amúgy anno milyen gyakran volt szex, mennyi az igényetek alapból... 28N
2020. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Mi egy hónapja vagyunk együtt a párommal. De mi úgy jöttünk össze, hogy én tudtam róla hogy a szex a mindene.. De hangoztatta is.. Nagyon sok lányhoz volt köze.. Alitasa szerint egy napot sem bírna ki szex nélkül. A rekordja két hét, de akkor is már falat kapart... Na.. Hát amióta mi együtt vagyunk, volt hogy kimaradt 2het... Most pl 11 napnál tartunk...

Úgyhogy én sem tudom mi áll mögötte, de ugyan úgy együtt vagyunk, hív, ír, keres.

Nagyon nehéz tolerálni, mi igaz nem beszélgetünk róla.. De én már napok óta készülök, hogy feldobom neki, hogy ezt már én nem bírom, nem hogy ő... Szóval.. Beszélj vele róla én azt mondom...

2020. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mindig próbálkozom, de lassan ÉN kezdek megörülni a hiánytól és hogy nem mondja meg hogyan tudnék segíteni.
2020. jún. 3. 21:44
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van hogy rá kell szólnom a páromra hogy "drágám már 2 hete nem volt semmi, ideje lenne ha alakitanal valamit" és ilyenkor többnyire kiakad... És akkor még én vagyok a szexmanias, pedig csak jó lenne a heti 2-3alkalom minimum...
2020. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 Hát mondjuk ha ezt mondaná a párom, én is kiakadnék. De ha elcsábít, akkor csábulok rendesen.
2020. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15# próbálkozok én csabitassal hidd el, és nem így szoktam neki szólni, csak finoman, hogy jól esne ha ma este osszebujnank, már hiányzik hogy bennem legyél... Meg ilyenek, neki valahogy nem tűnik fel, hogy mennyi idő maradt ki...
2020. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Max 1 hét.
2020. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi 30-hoz közel és lassan 5 éve együtt hetente kb 5-10 alkalommal szexelünk. Vonzóak vagyunk, kívánjuk a másikat.
2020. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!