Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ennyi számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyi számít a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A férjem szerint a nő csak akkor nő és akkor ér valamit, ha csinos és mosolyog. Nos,én 80 kiló vagyok tehát csinos szerinte nem vagyok, szerinte olyan vagyok, mint egy telesz..t búvárruha. Igaz, ezt még így nem mondta, de egy tőlem vékonyabbra igen. Nem mosolygok, mert nincs miért. Sosem mondta, hogy jó anya vagyok, hogy köszöni, amit a családért teszek. Inkább a fejemhez vágta, hogy el sem kellett volna vennie, mert már akkor is csak elvolt velem, és nem volt bátorsága szakítani velem. Nem dicsér meg sosem, hogy jól nézek ki, inkább azt mondja, minek hazudjon. Szerinte nem vagyok jó semmiben, életképtelen vagyok. Ha bevásárolunk, vagy sok holmi van, simán elnézi, hogy cipekedek, ő meg nem visz semmit. Szerinte nem vagyok nő, mert b nem olyan vagyok, mint a 20 éves lányok. Mostanában állandóan őket nézi. Pedig dolgozom, ellátom a háztartást, nevelem egyedül a gyereket, intézem a kertet, minden nap főzök. És ez sem elég.
2020. jún. 4. 07:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a barmot úgy dobnám ki, hogy lába nem éri a földet!

Nem tudom, hogy nézel ki, de ahhoz biztos elég csinos és jó ember vagy, hogy ennél a parazitánál százszor jobb társat találj!

Meddig akarod kiszolgálni a seggét egy olyannak, aki semmiben sem segít, nem áll melletted csak megaláz?

Nem csodálom, ha így nincs jó kedved. Keress jobbat! Jobbat érdemelsz.

2020. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nöként úgy gondolom, hogy aki engedi, hoyg ennyire egy testre degaradálják, azzal vannak bajok.

Ettöl függetlenül a helyedben lefogynék, nem azért, mert a férjednek ez az óhaja, hanem saját magad és az egészséged miatt. Ugyanis ha életmódváltással fogysz le, sokkal egészségesebb is leszel amellett, hogy még jobban nézel is ki.

Ami a házimunkát illeti, nyugodtan közölheted vele, hogy egy része ezentúl az ö feladata, amíg te a kinézetedre fordítasz idöt (sport).

A szex terén sem kell mindenbe belemenni, ami nem tetszik, azt nyugodtan visszautasíthatod, illetve neked is lehetnek igényeid, amit közölj vele.

Abban viszont igaza van, hogy egy búvalbélelt emberrel élni igencsak kiábrándító, egy mosolygós valaki sokkal szimpatikusabb, nem csak a férjednek, ahnem az egész környezetednek, a gyereknek is!

Tanulj meg kiállni magadért, helyreformálni magad külsöleg meg belsöleg is. Emellett visszafelé is mehet a kritika, mert gondolom, a férjed sem olyan, mint amikor megismerkedtetek, ha tetszeni akar neked, akkor fogyjon vissza normál súlyra, meg udvaroljon neked, ha akar töled valamit!

2020. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
3%

Ha nem zsírban vagy 80 kg hanem húsosabb mondjuk, az tud szexi is lenni független attól, hogy az is 80 kg. Itt jön képbe a döngőléptekes norbi beszólás. Van realitásalapja.

Azt semmiképp nem javasolnám, hogy válj el tőle. Talán, ha még nem lenne gyereketek, de már van. Mondogasd neki, hogy ő sem valami izgató. Tiporj bele a lelkivilágába. Sokat képzel magáról szerintem. Nem árt egykis szarvtörés olykor. Mondjál te is dolgokat neki. Ne tűrj! Vágj vissza!

Közben pedig magadért főleg igenis tegyél a külsődért. Itt nem csak a megjelenésről van szó, de az egészségi állapotodról is. Gondolom nem szeretnél 50 évesen szívpanasszal kórházba kerülni. Az, hogy jó a megjelenésed az egészségi állapotodat is tükrözi.

2020. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Vissza szoktam vágni neki, érezze a törődést.

Elkezdtem most életmódot váltani, el kell hagynom a csokit, a nagy kedvencet. Erre dugdossa az orrom alá, hogy csak egy kockát, nem lesz tőle semmi bajod. Illetve b neki főzzek normális, férfinak való ételt.

2020. jún. 4. 08:22
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Miértnem teszed rendbe a súlyod. 80kgnagyon sok, bármilyen magas is vagy.Tedd rendbe a testalkatod és cseréld le a férjed egy normálisra.
2020. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy rendeződjön a súlyom. Csak sajnos a pajzsmirigy betegségem és az inzulinrezisztencia mellett nagyon nehéz.
2020. jún. 4. 08:43
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

A férjed megunt. 55-60 kilóval is ugyanígy unna és nem is tisztelne. Az elején elrontottad, amikor mindent a nyakadba vettél, ő meg szépen hátradőlve élvezte a kiszolgálást. Ez mára teljesen természetesnek számít neki, tehát nincs amit értékeljen rajta. Idő kérdése és vagy lecserél, vagy megcsal. Attól függ, hogy ő mennyire lehet kelendő az általa vonzónak tartott nőknél.

Nehéz az új élet kialakítása, de én válnék. Ilyen emberre nincs szükségem. Te döntésed meddig tűröd még a lenéző provokálását.

2020. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Hát, már a válás szélén állunk, csak nem tud hova menni egyikünk sem. Albérletben lakunk. Illetve félek, hogy megsínyli a gyerek.
2020. jún. 4. 09:21
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a kapcsolatotok elején is ilyen volt? Ha már eleve úgy állt hozzád, hogy csak elvan veled...törvényszerű, hogy ebből semmi jó nem sülhetett ki.
2020. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek mindenhogyan nehéz lesz, de talán könnyebb lenne neki, ha nem a marakodó, egymástól elhidegült szüleit kell néznie. Gondolkodj el azon, hogyan tudnál mégis különköltözni, és megpróbálni mindent ezért. Amíg egy fedél alatt vagy vele, esélyed sincs arra, hogy visszanyerd önmagad.
2020. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!