Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ennyi számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyi számít a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A férjem szerint a nő csak akkor nő és akkor ér valamit, ha csinos és mosolyog. Nos,én 80 kiló vagyok tehát csinos szerinte nem vagyok, szerinte olyan vagyok, mint egy telesz..t búvárruha. Igaz, ezt még így nem mondta, de egy tőlem vékonyabbra igen. Nem mosolygok, mert nincs miért. Sosem mondta, hogy jó anya vagyok, hogy köszöni, amit a családért teszek. Inkább a fejemhez vágta, hogy el sem kellett volna vennie, mert már akkor is csak elvolt velem, és nem volt bátorsága szakítani velem. Nem dicsér meg sosem, hogy jól nézek ki, inkább azt mondja, minek hazudjon. Szerinte nem vagyok jó semmiben, életképtelen vagyok. Ha bevásárolunk, vagy sok holmi van, simán elnézi, hogy cipekedek, ő meg nem visz semmit. Szerinte nem vagyok nő, mert b nem olyan vagyok, mint a 20 éves lányok. Mostanában állandóan őket nézi. Pedig dolgozom, ellátom a háztartást, nevelem egyedül a gyereket, intézem a kertet, minden nap főzök. És ez sem elég.
2020. jún. 4. 07:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sajnos, az IR, a pajzsmirigy és a túlsúly egy ördögi kört alkot. Ez először is kezelni kell. Az erre való gyógyszerek okozhatnak hízást? Ezt nem tudom,

minden esetre az IR diéta, pajzsmirigy duéták most különösen jól jöhetnek. Ha pedig édességre vágysz, ott vannak a finom gyümölcsök, joghurtok, müzliszeletek, stb.

80 kiló nem olyan vészes, azzal még simán lehet szép, csinos egy nő. Kivéve, ha törpe.Ha egy 15-öt sikerülne leadni, már jó lehet, elsősorban az egészségedért. Sok sikert!

2020. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, de az elején romantikus volt. Virág, csoki, ajándék. Kedvesség a mindennapokban is. Főzött nekem, velem. Elment vásárolni. Aztán ilyen tökéletlen emberekkel barátkozott össze, akik szerint a nő csak így jó, ahogy ő előadója.
2020. jún. 4. 09:37
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek azt fogja megsínyleni, ha együtt maradtok. Nekem elhiheted, az én szüleimnek is sz@r volt a házassága, de a gyerekek miatt együtt kell maradni (van egy öcsém is).


Aztán eljött az idő, amikor anya már nem bírta tovább, én 18, a tesóm 13 volt, amikor végre elváltak közel 20 év házasság után. El nem tudom mondani, hogy mennyire más, mennyire nyugodt volt utána a környezetünk, és mennyire jó volt hazamenni. Előtte meg . . .


Szóval, ha a gyereked érdekeit nézed, akkor válj!

2020. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"félek, hogy megsínyli a gyerek"

A gyereknek sokkal többet árt, jobban megsínyli, ha azt látja, hogy az apja a minimális tiszteletet sem adja meg az anyjának, lenézi, szóban bántalmazza, rombolja az önbizalmát, az anyja meg türi!

Ezzel ezt a párkapcsolati sémát mneveled bele a gyerekbe, ezt fogja ö is természetesnek tartani. (Van egy gyanum, hogy te is ilyen családban nöttél fel, ezért is türöd/türted a helyzetet)

2020. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem, nálunk nem ez volt. A férjem hozott rossz mintát, alkoholista apával. És leginkább nem akar olyan lenni, mint az apja, ezért nem foglalkozik inkább vele.
2020. jún. 4. 10:05
 26/31 anonim ***** válasza:
Ménem hagyod ott?
2020. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes. Akkor lakjon a barátaival
2020. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
80 kg az azért tényleg sok.
2020. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem volt menő csávó, tök normális volt.
2020. jún. 4. 11:48
 30/31 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezö: a 29-essel ne foglalkozz, egy szerencsétlen lúzer, akinek az az élete, hogy "megmagyarázza", miért nem jut neki egyetlen nö sem, a nöket hibáztatja, ahelyett, hogy magába nézne és megkeresné a saját hibáit.
2020. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!