Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes erőlködni megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőlködni megtartani egy szép nőt ha nem vagy tökéletes?

Figyelt kérdés
Rövid történet, összeszedtem egy tök jól kinéző, nálam fiatalabb, jó alakú, intelligens stb. mondhatni tökéletes nőt. ő esküdözik, hogy nem fog elhagyni, mikor fölhozom a témát, DE én meg nem tudom nem észrevenni, hogy így nekem brutálisan nagy konkurenciával kell majd megküzdeni idővel, és előbb-utóbb úgyis szembejön majd valaki, akit jobbnak talál nálam vagy mert jobban néz ki, vagy mert több pénze van. Akkor érdemes egyáltalán erőlködni vele vagy szakítsak most? Vagy használjam, míg ő nem dob?
2020. jún. 5. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Tehát összegezzük: van egy neked tetsző nő, aki valamiért veled van, te meg azon agyalsz, hogy biztos el fog hagyni? Akkor új autót se fogsz venni, mert biztos megkarcolják a parkolóban?
2020. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel fogod elüldözni.
2020. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

"Vagy használjam amíg el nem dob"

Itt nem a lányban van a hiba. Egyébként meg egy számodra nem olyan vonzó lány lehet előbb elhagyna, megcsalna. A csinos külső nem garancia arra es nem lesz több eselye annak hogy elfog hagyni. De ha már most így viselkedsz lehet lelép a hozzallasod miatt.

2020. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Összeszedtem??:DD Ez mindent elárul.
2020. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4! Fölszedtem, összejöttünk stb. nem mindegy hogy írom?
2020. jún. 5. 09:34
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert a szóhasználatod kifejezi, hogy viszonyulsz a másikhoz, mennyire tiszteled, stb.
2020. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy neked nem szeretni és tisztelni kellene őt? Csak mert szép meg aranyos és mégis úgy beszélsz róla mint valami rongyról...
2020. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts most, nem érdemli meg, hogy egy ekkora féreggel legyen.
2020. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne erőlködj, jobbat érdemel nálad. A stílusod...még olvasni is borzasztó volt
2020. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Ismerem a dilemmát, és nem érdemes! Lapátra vele minél előbb. Most azt hiszi, hogy szeret, de idővel ez el fog múlni és választ magának egy jobbat. A nők így működnek.
2020. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!