Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes erőlködni megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőlködni megtartani egy szép nőt ha nem vagy tökéletes?

Figyelt kérdés
Rövid történet, összeszedtem egy tök jól kinéző, nálam fiatalabb, jó alakú, intelligens stb. mondhatni tökéletes nőt. ő esküdözik, hogy nem fog elhagyni, mikor fölhozom a témát, DE én meg nem tudom nem észrevenni, hogy így nekem brutálisan nagy konkurenciával kell majd megküzdeni idővel, és előbb-utóbb úgyis szembejön majd valaki, akit jobbnak talál nálam vagy mert jobban néz ki, vagy mert több pénze van. Akkor érdemes egyáltalán erőlködni vele vagy szakítsak most? Vagy használjam, míg ő nem dob?
2020. jún. 5. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Jobban teszed, ha már most szakítasz. Ne tedd tönkre szerencsétlent a te önértékelési nyavajaiddal.
2020. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Hát öreg, te nagyon éretlen vagy. Egyrészt igen, a szóhasználat elég árulkodó. "Felszedni", "használni" az ember a tárgyakat szokta... Másrészt ha szeretsz valakit, akkor eszedbe sem jut, hogy szakíts vele akármilyen okból. Ha az ember együtt van valakivel, akkor jó eséllyel feltételezi, hogy nem csak ő látja vonzónak a párját. Nincs elég önbizalmad, és ez kisstílűvé tesz. Ha a csaj veled akar lenni, akkor annak oka van. Ha nem csak az motivál vele kapcsolatban, hogy birtokolj egy szép nőt, hanem érzelmeid is vannak, akkor kicsit tedd rendbe magad agyilag!
2020. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Önismeret nulla felszínes ember vagy. Valszeg ő is egy moslék ha egy ilyen fejletlen ostobával szóba áll, mint te.

Nem akartalak bántani. Biztos jó ember vagy és én tisztellek, csak hát a belső világod még olyan mint egy virág mag. Még sehol se virág, se illata se semmilye, egy használhatatlan xar, de sok sok idővel és törődéssel gyönyörű virág lehet majd.

2020. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"előbb-utóbb úgyis szembejön majd valaki, akit jobbnak talál nálam vagy mert jobban néz ki, vagy mert több pénze van" Ez nem az ő külsején múlik, hogy ezek miatt elhagy-e. A legtöbb nő ilyen, de aki nem, az nem azért, mert ronda hanem mert normális belsővel rendelkezik.
2020. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én sz.r nő vagyok. Ha sikerülne összeszednem egy jó pasit, vígan ellennék vele, amíg ki nem dob. Én nem szakítanék, mert legalább jusson egy kis öröm, pár boldogságmorzsa addig is, amíg ő meg nem teszi. De nem is strapálnám magam, mert van annyi eszem, hogy tudjam, egy ilyen nem éri be kevesebbel hosszabb távra... Neked is ezt javaslom.
2020. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A nő választ: ha én nem kellek neki, akkor minek?
2020. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!