Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nélkül mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nélkül mentek valahova, hányszor "jelentkeztek be" neki, hogy meddig maradtok?

Figyelt kérdés

Pénteken a szomszéd kislány megkért menjek velük sétálni, mikor hazaértem a munkahelyről, majd be is hívtak engem és ott maradtam este 10-ig. Hazafele a buszon a párommal chateltem, ez viszont hirtelen ötlet volt, ìgy szóltam neki, hogy átmegyek a szomszédba, és írok majd ha hazajöttem. Estig a 2 gyerekkel játszottam, fürdettük őket stb (nagyon szeretnek engem, végig "rajtam lógtak") aztán a szüleikkel beszélgettünk elég sokáig, eltelt az idő. Mikor hazaértem, írtam a páromnak, de nem válaszolt. Gondoltam biztos alszik. Tegnap sem válaszolt egész nap, majd este jól leszidott, hogy mi az, hogy én nem írok neki egész este, hogy mikor érek haza, majd ő is így fog viselkedni, ennyi erővel nekem semmi közöm nincs hozzá ő merre van, mit csinál és jobb lenne, ha szakítanánk.

Teljesen ledöbbentem. Megírtam neki hol vagyok,mikor mentem át, mikor jöttem haza. Mikor a gyerekekkel voltam,megmondom őszintén nem is volt eszemben telefont nyomkodni, utána meg beszélgetés közben szintén nem. Nem túlzok, de sosem járok szinte sehova esténként. Most fordult elő ilyen hosszú idő után. Tudta merre vagyok és kikkel. Ezért miért kell szakítani?? Ráadásul nem is tűntem el egy szó nélkül. Jól éreztem magam, de teljesen elvette a kedvem ezzel a hülyeséggel. Mi lenne ha bulizni járnék?


Ti hányszor "jelentkeztek be" a párotoknál, hogy meddig fogtok maradni ha nem vele vagytok?

25N


2020. jún. 7. 08:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Mi nem szoktunk bejelentkezni, pedig együtt élünk :D Max küldönk egy smst, ha valami elhúzódik, de akkor se mondjunk pontos időt, mert az sose úgy szokott utána alakulni. Bízunk egymásban és egyikünk se aggódós típus.

Szerintem is csak kifogást keresett, de ahogy olvasom, ezért a szar kapcsolatért nem is kár, tett neked egy szívességet. Hamarosan te is látni fogod, addig pedig kitartást kívánok.

2020. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is így látom. Köszönöm szépen!!
2020. jún. 7. 10:27
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így áll a dolog, akkor tènyleg jobb, hogy vège. Ne sajnáld, meg fogsz könnyebbülni.

Kitartást!

2020. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogyha megyek valahova(sulin, munkahelyen kívül mert azt tudja) ahol tobb orara eltunok azt leszoktam irni de ennyi, utána nem nyomkodom a telefonom. Es o sem, azert egy egesz napra nem tunnek el szo nélkül persze.
2020. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!