Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a rossz gondolatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 2 éves nagyon boldog párkapcsolatban élek. Eddig egyikünknek sem volt igazán ellenkező nemű barátja, viszont a párom Egy régi nő barátja felkereste és azóta minden nap beszélnek szinte folyamatosan. A nő képeket is küld magáról, és érdeklődik, rólam pedig tudomást sem vesz (a viselkedéséből vontam le: mindenről kérdez csak rólam nem, csak azokat a fotókat kedveli amiken nem vagyok rajta, stb) A párom viccesen meg is jegyezte valamelyik nap, hogy “de jó nő lettél” mert rég látta és kapott egy újabb fotót a nőtől messengeren. Ezt onnan tudom, hogy elmondta nekem. Igazság szerint mindent megoszt velem, gyakran elmondja, ha ír neki a nő, mégis engem aggaszt ez az új helyzet. Szerintem a nőnek bejön a párom, különben minek írna neki folyamatosan meg küldene képeket magáról lenge öltözetben, pizsamában, stb. Nem akarok féltékenynek tűnni, főként hogy a párom beszél is róla és nem titkolja, mégis zavar engem ez a helyzet. Tudom, hogy nem csalna meg a párom, mert anno lett volna lehetősége ha akart volna tőle valamit, de sosem akart. Aggaszt ez az egész. Jogosan?

22/N



2020. jún. 8. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen jogosan aggaszt a dolog.Gondolom forditott helyzetben ez neki sem tetszene és igen nyomul a csaj különben nem küldene fotókat.És most nem arról van szó hogy féltékenység meg bizalom de aki figyelmen kivül hagyja hogy a pasidnak barátnője van és foglalt pasiknak nem küldözgetünk magunkról képeket arra én is kiakadnék és ezt el is mondanám a páromnak.
2020. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szólj a párodnak, hogy mik az észrevételeid. Mivel elmondja neked, így nem hinném, hogy lenne miért ráfeszülni, de ez egy vélemény a sokból. Ha titkolná akkor lenne furcsa. A nő felől valószínűleg igazad van, hogy bejön neki. Vagy csak téged nem kedvel, és tényleg úgy tekint rá mint egy régi ismerős/barát/haver. Mivel mint írtad, megbeszéli veled a dolgait, inkább ne hallgasd el előle, hogy zavar. Csak továbbra aggasztani fog, neki pedig nem lesz tudomása róla. Rád is rossz kihatással lesz ha kételyek közt leszel ez ügyben.
2020. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod... Szerintem már az aggasztó, hogy ő ennyire viszonozza a dolgot, hogy napi szinten sokat beszélget vele!

Mi az hogy órákat elpofáznak együtt és a csajt nem oltja le, hogy nem zavar hogy párom van? Ne küldj fényképet sem!

Ezt nem tudná mondani? Ha NEKI TE FONTOS lennél igazából, nem foglalkozna - vagy annyit nem foglalkozna vele!



Az egy dolog, hogy elmondja... De láttad ténylegesen azt a beszélgetéseket?


Na ez a rossz taktika, hogy "nem akarok féltékenynek tűnni"! Jobb, ha totál hülyének néz azzal, hogy hagyod mintha ez teljesen természetes dolog lenne! A csaj meg örül! Ha eddig nem csalt meg, majd most aggódhatsz!


Nézd, nem bántásból, de Te mondtad, hogy a csaj nyomul és ez nem barátság! Szerintem nem is létezik amúgy sem olyan női férfi barátság ahol idővel az egyik nem próbálkozik be. Vagy tényleg nagyon ritka, de én olyat nem láttam még...

2020. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg azzal én nem is barátkoznék aki átnéz a páromon és még pofátlan is.A párod szépen megmondhatná neki hogy ne küldjön képeket mert minek és ki kiváncsi rá.
2020. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám a barátomnak ne írjon vissza
2020. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni de nagyon sok a hasonlóság és minket szakításig vezetett. Igaz azóta újra együtt vagyunk és a lányt mindenhonnan tiltotta de minket konkrétan anno szétszedett egy ilyen dolog.

1 évet voltunk együtt és barátomnak volt egy régi lány osztálytársa akivel szintén napi szinten beszélt. Volt, hogy hajnalban is irogatott neki mikor együtt kocsmáztunk. akkor megkérdeztem tőle ki ez, és megnyugtatott, hogy csak egy régi lány barát, aki amúgyis kapcsolatban van, csak nagyon jókat beszélgetnek.

Egy ideig ez megnyugtatott de ugyanúgy láttam hogy sokszor beszélnek, bármikor megnyitotta a telóját előttem ott volt hogy egészen a találkozásunk előtti óráig beszéltek aznap is. Így történt hát hogy rettentően szégyenlem magam és tudom sunyi dolog, de mikor elment fürdeni beleolvastam. Jól tettem... Ugyanez ment. A csaj képeket küldött magáról, konkrétan heccelte páromat ilyenekkel hogy pl. küldött neki képet mikor ment bulizni a barátaival és a képen egy hosszú ruha+harisnya van rajta hogy "tudom hogy kicsit lábfétises vagy"... Nos párom sose ment ezekbe a flörtölésekbe de nem is küldte el a francba.

Ezekután én hetekig olvasgattam a beszélgetéseiket, önbizalmam szép lassan szétesett és egyszer kifakadtam neki, hogy vagy leáll, vagy vége.

Azt mondta leáll, és bár voltak napok mikor valóban nem reagált neki, mindig elkezdtek picit újra beszélni. Nem tudott leállni. Olyan paranoiám lettek ettől hogy nonstop veszekedtünk és szétmentünk.

Mi 3 hónapot voltunk külön. Mikor 3 hónap után találkoztunk sírva könyörgött hogy bocsássak meg neki , teljesen elrontottota és maximálisan igazam volt, túllépett minden határt.

Én régimódi lány vagyok, azt vallom, második esély mindenkinek jár. Ha azt is elb*ssza, akkor nincs több. Neki is megadtam. Kérés nélkül saját magától törölte-tiltotta mindenhol a lányt, sőt, igazából a női ismerőseinek nagyrészét is kiszelektálta akik kb csak helyet foglaltak. Akik ellenkező neműek és tartja a kapcsolatot velük azok max a kollégái, de nagyritkán mikor kíváncsiságból (ördög sajnos nem alszik...) belekukkantok, teljesen formális, semleges stílusban beszélgetnek csak a melóról.

Ennek már több, mint 7 éve. Azóta is együtt vagyunk és sosem volt erre újabb példa. Én nem ellenőrizgetem már, nincsenek rossz megérzéseim, tanult belőle és aztmondta élete legrosszabb döntése volt elengednie engem akkor.


A tanulság részemről, hogy ha ilyen szituval találkoznék, NEM férne bele. Azonnal szólnék és választhat nyugodtan.

Kérdező, beszélj vele kérlek. Mondd el neki nyugodtan, nem számonkérően (tehát ne így : pityu, ki ez? miért beszélsz vele ennyit?) hanem tisztázd vele, hogy neked ez picit kényelmetlen és szeretnéd megkérdezni a te megnyugvásod érdekében, hogy miért fogad tőle képeket, miért nem állítja le őt.

Ha úgy látod a falnak beszélsz, ne erőltesd... akinek fontos vagy, az nem érezteti veled azt, hogy félned kell!!

Bármi van, írj nyugodtan.


22L

2020. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Jogosan zavar. Az egy dolog, hogy a párod elmondja neked ezeket, de ezzel egyidejüleg alá is adja a lovat az ilyen "de jó nő lettèl" típusú megjegyzèsekkel.

Ès lehet, hogy règen nem akart tőle semmit, de azóta "jó nő" lett.

A fer az lenne a párodtól, ha leállítaná, de felteszem kicsit èlvezi a helyzetet. Ha totál nem èrdekelnè vissza se írna neki.

Nem azt mondom, hogy kezdj el drámázni, de azèrt világosítsd fel. Ő mit gondolna, jó szemmel nèznè, ha neked egy fickó írogatna ennyit? Meg mondjuk küldözgetnè magáról a fèlmeztelen fotókat?

2020. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas nagy tiszteletlenség, és én szólnék, hogy zavar, mert teljesen jogos.

Mi az, hogy képeket küld magáról, pizsamában meg ilyenek? Egyértelműen cicázik a barátoddal. És ő még adja is alá a pacit, hogy milyen jó nő.

Az első ilyen sztorinál megkérdeztem volna a páromat, hogy amúgy ezt komolyan gondolja?

2020. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 9. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!