Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a sok rossz gondolatomnak meg lett a hatása?

Figyelt kérdés

Már fél éve elhagyott a barátom nagyon szemét módon.Nem sokra rá összejött egy másik lánnyal.És csomót gondoltam arra hogy bárcsak ő is ugyanazt érezné amit én, ő is szendvedne és bárcsak tönkre menne a kapcsolata azzal a lánnyal.

Amugy én hiszek abban a mondásban hogy ha valaki rosszat tesz azt vissza kapja az élettől.

ÉS szakítottak és az exem most szenved..

Amugy nem lettem boldogabb h szakítottak..

Nekem akkor is ugyanolyan nehéz most még ezt az egészet elfogadnom hogy vége.


Veletek történt már hasonló?


18/L


2011. aug. 2. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

igen.

elhagytam a pasimat egy másikért, mert már nemigazán szerettem és mert nagyon féltékenykedett, az exem 3 hónapig szenvedett aztán volt vmi gáz amit félreértett kiosztott és nem akarta meghallgatni, az igazságot, mert azt hitte, hogy az az igazság amit ő tud... egy ismerősöm viszont rákényszerített minket a beszélgetésre és megbeszéltük és észre vettem rajta, hogy mennyire megváltozott és újból megtetszett.. kiderült, hogy azt kívánta az alatt a 3 hónap alatt, hogy bár csak érezném azt amit ő akkor... és éreztem is miután kiderült, hogy a pasim(aki most már exem..) egy p*cs. nem szenvedtem olyan sokáig, de nagyon fájt..

2011. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem lehet. A sors tényleg visszaut...

Engem fiúm otthagyott 2 éve 1hónap után mondván hogy már nem szeret...Összejött egy másik csajjal...Én szerettem nagyon, könyörögtem neki, kérleltem hogy szeressen, állandóan beszélni akartam vele de lerázott. Aztán ujra összejöttünk, majd közös megbeszéléssel szakítottunk hogy ez így nem működik....Ez ugye többmint 2 éve volt.

Namost lassan 1 éve belépett egy fiú az életembe. Az exem próbálkozott nálam, többször majdnem megcsókolt én állandóan lekoptattam (mivel nekem már volt másik fiúm) ő szerelmet vallot, én nem beszéltem hozzá, szóval ugyanazt csináltam vele amit ő velem, és mindezt úgy hogy én tudtam hogy neki anno csak a szexre kellettem volna, nekem viszont ez a fiú nem..És nem szándékosan adtam vissza, csak most így visszagondolva ugyanaz történik vele mint velem, kivéve azt hogy nekem komoly kapcsolatom van, neki meg csak kellett valaki akit f-szrahúzhat hamár engem nemlehetett...

2011. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!