Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod nem mondana és nem kérdezne semmit?

Figyelt kérdés

Nem mondaná el mi dolga lesz holnap; nem mesélne h milyen napja volt, nem mondana vele kapcsolatos dolgokat és veled kapcsolatban se kérdezné h mi újság milyen volt a meló stb..


Mindig azt mondja ha szólok érte hogy felnőtt vagy tudod mi a dolgod,csináld


2020. jún. 9. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Szóval... nem kommunikál? Miért lenne a párom? Egyáltalán ha így áll hozzám, mégis hogy kerültünk volna olyan közelségbe, hogy a páromként nyilatkozzak róla? De ha már így alakult, nyilván nem maradnék mellette, hát elég egyértelműen nem érdeklem, így meg minek.
2020. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már annyiszor lett neki mondva hogy csinálja a dolgait ( főleg idő beosztása kapcsán) hogy még mindig nem igazán megy; mintha csak azért se csinálná úgy, hogy már elegem lett és sz.rok bele csináld akkor úgy ahogy akarod nem jártatom a szám, csináld a dolgaid ahogy akarod, ezért sem érdeklődik már..
2020. jún. 9. 08:12
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Csendestárs. Van amikor jó az ilyen, én sem szeretem, ha valaki rutinszerűen beleszólogat a dolgaimba, meg mindenről beszámolót kér.
2020. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem elszámoltató jelleggel, de még érintőlegesen sem kérdez..
2020. jún. 9. 08:33
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha egész nap nem szólnánk egymáshoz engem fusztralna, oke en se vagyok mindig beszédes kedvemben de azt hogy sose. De mivel en eleve nem ilyen tipus vagyok, nem jottem volna össze hasonló habitosu emberrel mint a barátod. Nincs vele baj csak nem hozzád való
2020. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom próbáltad,hogy beszélgetsz Vele, kérdezed a napjáról, mesélsz a Tiédről. Ha ezt még nem tetted meg így, rendszeresen, próbáld meg. Nem mindenki mesélős, de pl. a férjemet én így "alakítottam", a gyerekemet pedig már így neveltem. Kérdezem, érdeklődök, meséljen, odafigyelek Rá.
2020. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Az én házasságom egy 2 hetes nonstop csenddel ért véget. Kíváncsi voltam, ő meddig bírná. Kiderült, hogy bírná akármeddig. Egyáltalán nem volt arra igénye, hogy beszélgessen velem, mindig én erőlködtem, aztán meg én voltam az erőszakos p-csa, aki nem hagyja őt békén. Naponta kb öt percet ha beszéltünk, és általában akkor is kioktatott, hogy valamit nem jól csináltam és különben is hagyjam békén, aztán elvonult telefonálni az anyukájával. Én erre azt mondtam, hogy ennek így semmi értelme és nem csinálom tovább, beadtam a válást. Életem legjobb döntése volt. (Hozzámenni pedig a legrosszabb.)
2020. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Viccelsz, ugye? Tök egyértelmű, mit tennék, basszus a haverjaim többet érdeklődnek irántam.
2020. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem lennék egy ilyen halott kapcsolatban.
2020. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha semmi kommunikáció nincs köztetek az valóban gáz. De. Ha semmi különös nem történt veled vagy vele aznap akkor ugyan miért kellene üres dolgokról beszélgetni órákon át? Iszonyatosan fárasztó tud néha lenni végighallgatni a sok semmit ami éppen aznap történt a párommal. Akkor már inkább a hallgatás.
2020. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!