Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod nem mondana és nem kérdezne semmit?

Figyelt kérdés

Nem mondaná el mi dolga lesz holnap; nem mesélne h milyen napja volt, nem mondana vele kapcsolatos dolgokat és veled kapcsolatban se kérdezné h mi újság milyen volt a meló stb..


Mindig azt mondja ha szólok érte hogy felnőtt vagy tudod mi a dolgod,csináld


2020. jún. 9. 07:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gondolom mindig ilyen volt, nem ilyenné vált. Ha ilyen volt az ismerkedési szakaszban le kellett volna zárnod a továbbiakat. Ha nem volt ilyen mikor/miért vált ilyenné?
2020. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11es: Mert nem találja a helyét a világban, nem érzi hasznosnak magát. Mert már munka kapcsán 2x is hátba támadták olyanok akiktől nem várta volna( az egyiknél olyanok akikkel együtt nőttek fel és több évtizedes családi barátság volt köztük)
2020. jún. 10. 10:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,hogy az élet sajnos ilyen, sokszor csalódunk, családtagokban, barátokban, munkahelyen. Érnek támadások - jogtalanok is- valamennyiünket, kudarcok, és igen, ezek mind nyomot hagynak az önbizalmunkon.

Viszont pontosan az a lényege egy párkapcsolatnak,hogy ezeket kibeszéljük magunkból.


Én kibeszélős/megbeszélős vagyok. A párom nem, és soha nem volt az. Én viszont naivul hittem abban,hogy majd változtatni tudok ezen, de nem tudtam.


Nem hiszek abban,hogy okok kellenek ahhoz,hogy valaki ilyen legyen, ez egy tulajdonság.

2020. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekünk be nem áll a szánk, mindent megkonzultálunk. Pedig már 20 éve együtt vagyunk:)
2020. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!